Kings Education

Kings Education

  • Kings Education

İlk şubesini 1957’de İngiltere’nin Bournemouth şehrinde kuran Kings Education, 2011 yılında ise Amerika’daki Los Angeles, Hollywood’da bulunan ilk okulunu açmıştır. Takip eden yıllarda Boston’daki dil okulunu kuran dil eğitim merkezi, 2014 ve 2015 yıllarında bünyesine New Jersey ve New York’taki okullarını da eklemiştir. Günümüzde Amerika’da toplam 4 kampüsle uluslararası öğrencilere dil eğitimi vermekte olan Kings Education, Amerika’da İngilizce eğitimi için birçok öğrencinin tercihi olmuştur.

 

 

Kings Education – Los Angeles

Kings Education’in Los Angeles Hollywood’da bulunan kampüsü, film sektörünün kalbi olan, The Los Angeles Film okulunun da bulunduğu Sunset Boulevard’da bulunmaktadır. Bilgisayarlı eğitim odaları, Apple film editing odası, öğrenci salonu, ortak kullanım mutfak ve birçok restorana sahip bir çevreye sahiptir.

 

Kings Education – New York

Kings Education, dil eğitimlerini 1881’de kurulmuş olan partner okulu Concordia College’da vermektedir. Gotik bir bina olan Concordia College, Bronxvill’de konumlanmış ve New York’un kalbi olarak bilinen Manhattan’a trenle 30 dakika uzaklıktadır. New York’daki bu güzide eğitim merkezinde aynı zamanda tenis, fitness, squash, baseball ve futbol gibi birçok sportif aktiviteyi de gerçekleştirmek mümkündür.

 

Kings Education – Boston

Dünyaca ünlü eğitim kurumları, ikonik spor takımları ve Amerika’nın bağımsızlığının doğum yeri olarak da bilinen Bostan, aynı zamanda Amerika’nın eğitim şehri olarak da geçer. MIT ve Harvard gibi dünyanın önde gelen üniversitelerin bulunduğu Boston, Kings Education dil okulu öğrencileri için bir diğer önemli lokasyonudur. Boston şehir merkezine sadece 15-20 dakika uzaklıkta bulunan okul Pinor Manor College kampüsünde 2012’den beri eğitim vermektedir.

 

Kings Education – New Jersey

Amerika’nın doğu kıyısında, New York ve Philadelphia’ya yakın bir konumda bulunan, bilinen eyalet parklarıyla “Amerika’nın Bahçesi” olarak da adlandırılan New Jersey’de, Kings Education’in Rider Üniversite’sinde Lawrenceville kampüsü bulunmaktadır. Geniş bir konaklama imkanına sahip üniversitede aynı zamanda tenis kortu, kapalı yüzme havuzu ve kütüphane bulunmaktadır.

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button