Bell Cambridge Dil Okulu

Bell Cambridge Dil Okulu

  • Bell Cambridge Dil Okulu

Tarihi dokusuyla ve görkemli mimari yapısıyla Cambridge, dünyaca ünlü üniversitelerin yer aldığı bir kültür merkezidir. % 20′nin üzerinde olan öğrenci nüfusu şehrin hareketliliğini sağlayan en önemli etkendir. Cam Nehri’nin çevrelediği Cambridge, Londra’ya 1 saat uzaklıktadır; bu sayede hafta sonlarını Londra’yı keşfetmek konusunda size sınırsız fırsatlar sunmaktadır. Bell Cambridge, bu eşsiz şehrin en kaliteli dil okulu olarak isim yapmıştır.

Bell Cambridge, 1955’te kurulmuş olup Cambridge’in en prestijli dil okuludur. Okulun yenilenmiş 30 sınıfı, büyük bir öğrenci çalışma merkezi, bilgisayar odaları, ücretsiz internet erişimi, açık havada yemek yenilebilen restoranı, ücretsiz üniversite danışma birimi ve açık hava spor olanakları vardır. İçinde tenis kortları ve futbol sahasının bulunduğu büyük ve muhteşem güzellikte bir bahçede yer alan okul, şehir merkezine de otobüsle kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

Okulda, Yoğun Genel ingilizce, Yoğun IELTS Hazırlık, Yoğun ingilizce+ Birebir İngilizce, CELTA, Yoğun FCE/CAE Hazırlık, Üniversite Hazırlık(Foundation), Master Hazırlık(Pre-Masters) ve Birebir İngilizce eğitimleri verilmektedir. Konaklama olarak öğrencilere aile yanı ve yurt seçenekleri sunulmaktadır.

Bell Cambridge ingiltere Dil Okulu


Bell Cambridge İngiltere Dil Okulu Tanıtım Videosu

Bell Cambridge İngiltere Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com