Bell London Dil Okulu

Bell London Dil Okulu

  • Bell London Dil Okulu

2000 yıl öncesine uzanan bir tarihe sahip olan Londra, 8 milyonun üstünde nüfusu ile dünyanın en yoğun başkentlerinden biri olmasının yanında geçmiş ve günümüzün hayat bulduğu bir şehirdir. Tarihi mirası, görkemli mimarisi ve zengin kültürü ile Londra şaşırtıcı bir şekilde bozulmadan devamlı dönüşüme uğrayan bir kent görünümündedir. Londra, yüksek oranlarda park ve yeşil alanlar içerir ve söz konusu gece hayatı olduğunda ise Londra’yı geçebilecek şehir çok azdır. Şehirde yüzlerce sinema, tiyatro, sanat galerisi, restoran, pub, gece kulübü, canlı müzik ve komedi programları ziyaretçilerini beklemektedir. Hava şartları ne olursa olsun Londra’da günün her saati yapılacak özel bir şey mutlaka bulunmaktadır. Bell London dil okulu bu eşsiz şehrin en iyi okullarından biridir.

Klasik Georgian yapısındaki binasıyla Bell London Dil Okulu, Bloomsbury’nin kalbinde en güzel bahçelerin içinde bulunur ve alışverişe doyabileceğiniz sayısız türde dükkanlara, tiyatrolara, British Museum ve Covent Garden’a yakındır. Bell London, ayrıca Regent’s Park ve Oxford Street’e oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır.

Okul Olanakları:

  • İnteraktif akıllı tahta teknolojisine sahip lüks klimalı sınıflar
  • Son teknoloji ile donatılmış zengin bir öğrenme merkezi
  • Bilgisayar ve ücretsiz internet olanağı sağlayan bir multimedya salon

Bell London Sunulan Programlar:

Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce+Birebir İngilizce, Birebir İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun IELTS Hazırlık, Business Foundation, Art&Design Foundation

İngiltere Dil Okulu IELTS Soho UK IstanbulBell London İngiltere Dil Okulu Tanıtım Videosu


Bell London İngiltere Dil Okulu Harita Konumu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com