EC Dil Okulları

EC Dil Okulları

  • EC Dil Okulları


EC Dil Okulları

EC Brighton Dil Okulu

EC Brighton Dil Okulu, Brighton İskelesi, Royal Pavilion, Lanes ve kumsala çok kısa yürüme mesafesinde bulunur. Okul, 1982’de kurulmuştur ve 2010 yılında ise tamamen yenilenmiştir. EC Brighton, 18 sınıfı, öğrenciler için özel çalışma odası, multimedya odası ve kafeteryası ile İngilizce eğitiminin yanı sıra sosyal gelişiminizi de sağlayacak olanaklar sunan bir dil okuludur. EC Brighton, öğrencilerin kullanımına açık internet erişimi sağlayan 28 bilgisayara sahiptir. Okulda ortalama sınıf mevcudu ise 13 dür. Pub Night, Brighton Walking Tour, Country Walk, EC Party sunulan sosyal aktivitelerden sadece bir kaçıdır. Okul ayrıca CV Kliniği ve Konuşma seanslarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri sunmaktadır.

EC Bristol Dil okulu

Londra’ya 90 dakika uzaklıkta bulunan Bristol şehri eğitim, ticaret ve kültür alanlarında bulunduğu bölgede lider bir konumdadır. Şehrin ekonomik gücü medya, turizm, finans, havacılık ve mühendislik gibi sektörlerden gelir. Bristol, festivalleri, müzeleri, karnavalları ve sanatçıları ile canlı bir kültürel atmosfere sahiptir. Movie Afternoon, Games Afternoon, Graffiti Tour, Bristol Walking Tour EC Bristol Dil Okulu tarafından sunulan sosyal aktivitelerden sadece bir kaçıdır.

EC Bristol dil okulu, Queen meydanında 3 katlı bir binada eğitim vermektedir. Okul, 18 adet geniş ve donanımlı sınıfa, sessiz çalışma odalarına, ücretsiz internet erişimi sağlayan 18 bilgisayarın bulunduğu bir bilgisayar odasına ve kütüphaneye sahiptir. Ortalama sınıf mevcudu 11 dir.

EC London Dil Okulu

Londra’da neler yapabilirsin? National Portrait Galeri’yi ziyaret edebilir, kraliyet ailesini görmek için Buckingham Sarayına gidebilir, Leicester Square’deki Odeon’da dünyaca ünlü filmlerin galalarına katılılabilir, Trafalgar Square’de öğle yemeği yiyebilir, dünyanın popüler müzikallerini izleyebilir ve Soho’daki bar veya kulüplerde sabahlara kadar eğlenebilirsin. EC London dil okulu bu güzel şehrin en kaliteli okullarından biridir.

EC London dil okulu, Londra 1. bölgede Euston istasyonunun hemen yanındadır. Okul, 13 adet maksimum 14 kişilik geniş, ferah ve donanımlı sınıfa, öğrenci çalışma odalarına ve internet erişimi sağlayan 17 bilgisayarın bulunduğu bir bilgisayar odasına sahiptir.  Pub Night, Soccer, Student Party, Dinner Club/Tea Club, Day Trips, EC London tarafından öğrencilere sunulan sosyal aktivitelerden sadece bir kaçıdır. EC London ayrıca 30+ yaş grubunda bulunan öğrenciler için İngilizce eğitimleri sunmaktadır.

 

EC Manchester Dil Okulu

Manchester şehrinin Kuzey İngiltere’nin başkenti olarak bilinmesinde çoğunlukla gelişmiş sanayisi ve dünyaca ünlü futbol takımları ön planda yer alır. Yüksek nüfuslu şehir hareketli sosyal hayatı, renkli gece hayatı, muhteşem müzeleri, zengin kültürel aktiviteleri ile dil eğitimi almak konusunda tercihlerini Manchester’dan yana kullanan öğrencileri kararlarında haklı çıkaracaktır. Avrupa’nın en büyük öğrenci nüfusuna sahip kentlerinden biri olan Manchester’a çok yakın uzaklıkta bulunan doğal tabiat güzellikleri öğrenciler için ideal aktiviteler sunar. EC Manchester Dil Okulu bu canlı şehrin en iyi okullarından biridir. Şehrin tam kalbinde olup Manchester Piccadily tren istasyonuna sadece bir kaç dakikalık mesafededir.

EC Manchester dil okulu, şehrin merkezinde butik bir dil okulu olup toplam 9 sınıfında interaktif akıllı yazı tahta vardır. Movie Afternoon, Manchester Art Gallery, People’s History Museum, Bowling, EC Manchester okulunun sunduğu sosyal aktivitelerden sadece bir kaçıdır.

EC Oxford Dil Okulu

Oxford’da neler yapabilirsin? Cherwell Nehri’nde kano veya gondolla gezinti yapabilir, Oxford Müzesi’nde şehir tarihi hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsin; Oxford Üniversitesi’nin çoğu ziyaretçilere açık olan muhteşem kolejlerini ve Shakespeare’in doğum yeri olan Stratford’u ziyaret edebilir ve üstü açık otobüslerle ya da bisikletlerle şehir gezini zenginleştirme fırsatı yakalayabilirsin. EC Oxford dil okulu bu eşsiz şehrin en iyi okullarından biridir.

EC Oxford dil okulu, Oxford şehir merkezindedir ve tarihi Oxford Üniversitesine komşudur. EC Oxford, 15 adet geniş donanımlı sınıfa, öğrenci çalışma odalarına ve öğrencilere ücretsiz internet erişimi sağlayan 17 bilgisayarın olduğu bir bilgisayar odasına sahiptir. Movie Afternoon, Oxford Walking Tour, Games Afternoon, EC Party, EC Oxford okulunun sunduğu sosyal aktivitelerin sadece bir kısmıdır.

 

EC Cambridge Dil Okulu

EC Cambridge dil okulu, şehrin merkezinde bulunmaktadır ve Cambridge’in ana alışveriş alanının hemen yanı başında, çok modern bir binada eğitim vermektedir. İngiliz Kültürü, Tartışma Kulübü, Güncel Gelişmeler ve CV Becerileri gibi çok sayıda ücretsiz atölyeyi öğrencilerine sunar. Okul, Oxford, Londra, Canterbury, Edinburgh ve Windsor Kalesi’ne şehir dışı turları sunmaktadır. Okulda toplam 14 derslik olup ortalama sınıf mevcudu 12 dir.

 

EC İngiltere dil okullarında sunulan kurslar:

Genel İngilizce (haftada 20/30 ders)

Çalışma Amaçlı İngilizce (haftada 20+10 ders)

Şehirde İngilizce (haftada 20+10 ders)

Akademik Dönem/Yıl (haftada 20+10 ders)

Cambridge Sınav Hazırlık (haftada 30 ders)

Higher Score IELTS (haftada 30 ders)

Bire Bir İngilizce

Uluslararası Kariyer Gelişimi için İngilizce (haftada 30 ders)

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button