EC London Dil Okulu

EC London Dil Okulu

  • EC London Dil Okulu

Londra’da neler yapabilirsin? National Portrait Galeri’yi ziyaret edebilir, kraliyet ailesini görmek için Buckingham Sarayına gidebilir, Leicester Square’deki Odeon’da dünyaca ünlü filmlerin galalarına katılılabilir, sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Trafalgar Square’de öğle yemeği yiyebilir, dünyanın popüler müzikallerini izleyebilir ve Soho’daki bar veya kulüplerde sabahlara kadar eğlenebilirsin. EC London dil okulu bu güzel şehrin en kaliteli okullarından biridir.

EC London dil okulu, King’s Cross’a birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Okul, 22 adet maksimum 14 kişilik geniş, ferah ve donanımlı sınıfa, öğrenci çalışma odalarına ve internet erişimi sağlayan 24 bilgisayarın bulunduğu bir bilgisayar odasına sahiptir. EC London, ayrıca bir TOEIC sınav merkezidir. Pub Night, Soccer, Student Party, Dinner Club/Tea Club, Day Trips, EC London tarafından öğrencilere sunulan sosyal aktivitelerden sadece bir kaçıdır.

EC London’da sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Sömestr/Yıl, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, Birebir İngilizce, Global Kariyer Geliştirme İngilizcesi

 

 

EC London Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com