EC – English Language Centres

EC – English Language Centres

  • EC – English Language Centres

EC Dil Okulları; Güney Afrika, Kanada, Malta , İrlanda, Birleşik Krallık ve Amerika’daki şubelerinde öğrencilerine kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Study Travel Magazine; EC Dil Okullarını 2017’nin iyi dil okulu seçmiştir.

EC – Boston

EC Boston Dil Okulu ünlü Özgürlük Yolu üzerinde yer almakla birlikte aynı zamanda şehrin yemek ve alışveriş kalbi olan Faneuil Hall Pazar alanının da hemen yanındadır. Boston bir eğitim şehri olarak bilinmesiyle birlikte dünyaca ünlenmiş MIT ve Harvard üniversiteleri de bu şehirde bulunur.

1992 yılında kurulan EC Boston, dil eğitim merkezinde genel İngilizce, akademik İngilizce ve TOEFL IELTS hazırlıklarına yogunlaşmasının dışında birebir eğitim de vermektedir. Ayrıca dünyaca ünlü NBA takımlarından Boston Celtics de bu şehirde yer almaktadır.

EC – Los Angeles

Santa Monica ile ilgili her şey karşı konulamazdır. Çok sayıda mağaza ve restoranı ve 3 mil uzunluktaki beyaz kumlu plajı ile büyüleyici güzelliktedir. EC Los Angeles dil okulu, Santa Monica plajına sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde olan modern bir dil okuludur. Köşesinde bulunan Street Promenade, yeme-içme yerleri, alışveriş merkezleri ve canlı gece hayatı ile ünlüdür. Okul, Hollywood, Disneyland, Universal Studiolari ve Las Vegas’a şehir dışı turları düzenlemektedir. EC Los Angeles’in bütün sınıflarında akıllı tahta bulunan toplam 21 adet dersliği mevcuttur ve sınıflarda maksimum 15 öğrenci eğitim almaktadır.

EC – Miami

Etrafı Lincoln Caddesi Alışveriş Merkezinin mağazaları, barları ve kafeleriyle çevrili olan EC Miami, South Beach’in göbeğinde şehrin simgesi olan bir binada yer almaktadır. Beyaz kumlu, turkuaz deniz South Beach sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Dünyanın en güzel gece hayatına sahip yerlerinden birinde eğitim alarak aynı zamanda sayısız eğlencenin de tadını çıkarabilirsiniz. EC Miami’de toplam 9 adet sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflarda bulunan akıllı tahtaların dışında, okul binasında 26 adet öğrenci bilgisayarı yer alır.

EC – New York

Dünyaca ünlü Broadway şovlarına birkaç adım uzaklıkta olan okul ikonik Times meydanında, The Big Apple’daki en merkezi dil okuludur. 5. Cadde’ye, Empire State binasına ve Grand Central tren istasyonuna yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sınıf içi eğitimin yanında, sosyal aktivitelere de önem veren okul; Boston, Washington DC, Philadelphia ve Niegara Şelaleleri’ne şehir dışı turlar düzenlemektedir. Toplam 8 adet sınıf bulunan okulda, öğrenci salonu, bireysel çalışma alanı, 26 tane öğrenci bilgisayarı ve sınıflarda ise akıllı tahtalar bulunmaktadır.

EC – San Francisco

San Francisco, renkli, yaratıcı ve özgür ruhlu bir şehir olmasının dışında harika mimarisi, lezzetli deniz ürünleri ve eğlencesi ile de tanınır. EC San Francisco dil okulu, şehrin merkezinde Market Street’e, Union Meydanı’na Çin Mahallesine, Little Italy ve SoMa’ya kısa bir yürüme mesafesindedir. Toplam 15 adet modern sınıfa sahip EC San Francisco’da 18. Katta güneş alan sınıflarda, San Francisco şehir manzarası karşısında ders işlemek ise ayrı bir heyecandır.

EC – Washington

ABD siyasetinin merkez üssü; ünlü anıtlar ve müzelerle dolu olan Washington, uluslararası ve kozmopolit bir şehir olarak, diğer dünya standartlarındaki metropoller gibi alışveriş, yemek ve gece hayatı da sunmaktadır. Şehir, Forbes tarafından genç profesyoneller için ABD’nin en mutlu üçüncü şehri olarak sıralanıyor.

EC Washington Dil Okulu, Downtown bölgesinde, Beyaz Saray, Smithsonian ve Kennedy Merkezi’ne yürüme mesafesindedir ve öğrencilerine İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce ve Genel İngilizce kursları sunar.

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button