Embassy English

Embassy English

  • Embassy English

Amerika’nın Boston,  New York, San Francisco, San Diego ve Fort Lauderdale şehirlerinde bulunan Embassy Dil Okulları, İngilizce eğitimi için birçok öğrencinin tercihi olmuştur.

 

 

Embassy – Boston

Embassy Boston Dil Okulu West Street’te, Quincy Market, Macy’s, Boston Common ve Boston’daki parklara yürüme mesafesinde bulunur. İsim yapmış Brattle Bookshop, restoran ve dükkanlarla, hareketli bir bölgedir.

Embassy Boston Dil Okulu öğrencilerine özel gezi ve etkinlik programlarına katılmak için pek çok fırsat da sunmaktadır. Atlas Okyanusu’nun kıyısında bulunan kumsallara, New Hampshire’ın ünlü kayak merkezlerine ve Salem ve Newburyport gibi tarihi yerel kentlere de yakın olacaksınız.

Genel İngilizce, TOEFL sınavına hazırlık ve yeni başlayanlara özel kurs olanakları vardır.

Embassy – New York

Embassy New York Dil Okulu, Manhattan’ın merkezinde, Seventh Avenue’da yer alır. Empire State Building, Times Square, Macy’s mağazası, Greenwich Village ve New York’un daha görülebilecek birçok yeri sadece kısa bir yürüme mesafesindedir.

Öğrencilerine Genel ve Yoğun İngilizce, TOEFL sınavlarına hazırlık, yeni başlayanlar için İngilizce gibi kurs olanakları sağlar.

Embassy – San Diego

Embassy San Diego Dil Okulu; şehrin mükemmel görünümlü modern, klimalı, yüksek bir binasında bulunmaktadır. San Diego’nun tam şehir merkezinde yer alan okul, Horton Plaza’da bulunan ana alışveriş bölgesine ve çeşitli uluslararası restoran ve müzik kulüplerinin bulunduğu tarihi Gaslamp Quarter’a birkaç dakika uzaklıktadır. Yakınlarda Seaport Village ve Balboa Park’ı vardır.

Embassy San Diego Dil Okulunu seçmek size kültürün, kumsal yaşamın, alışveriş ve mükemmel iklimin bir arada olduğu California yaşam tarzını tecrübe etmenize olanak sağlar.

Embassy – San Francisco

San Francisco’nun kalbinde İngilizce öğrenin! Embassy San Francisco Dil Okulu, Market Caddesinde bulunan ve bütün toplu taşımaların merkezi olan BART/Muni istasyonu’nun hemen yanında bulunmaktadır. Şehrin en popüler alışveriş merkezi olan Union Meydanı’na çok yakın bir konumda bulunur. Ayrıca San Francisco’nun kıyısına geçidi sayılan Ferry Binası’na ve Modern Sanatlar Müzesi’ne kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Mükemmel tesis size oldukça geniş ve aydınlık bir ortam sunar: sınıflardaki yerden tavana kadar uzanan pencereler sayesinde bu canlı şehrin bütün güzelliğini izleme şansı elde edebilirsiniz. Sınıflar, tüm Embassy okullarında olduğu gibi yüksek teknoloji ürünleri olan interaktif akıllı tahtalar ile donatılmıştır.

 

Embassy – Caly Poly (California Polytechnic State University)

 

California Polytechnic State Üniversitesi’nin kampüsünde İngilizce eğitimi alıp hem üniversite kampüsünde eğitim almanın tadını çıkarabilir hem de San Luis Obispo sahilini keşfedebilirsiniz. Okul San Francisco ve Los Angeles’a yakın bir mevkide konumlanmıştır.

Akademik İngilizce eğitimi alabileceğiniz Embassy Caly Poly Dil Okulu sayesinde Amerika kültürünü benimseyecek ve İngilizcenizi geliştireceksiniz.

Embassy – Merrimack, Boston

New England kampüsünde İngilizce eğitim imkanı sunan Embassy Dil Okulları Boston’a yakın bir lokasyon olan Merrimack’ta konumlanmıştır. Dönemsel ve Akademik İngilizce kursları olan bu okul, şehir merkezindedir. Üniversitelere geçiş için özel İngilizce kursları sunan ve bu yolda kolaylıklar sağlayan Dil Okulu sayesinde hem Amerikan kültürünü öğrenecek hem de küçük şehrin tadını çıkarabileceksiniz.

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button