Embassy Dil Okulları

Embassy Dil Okulları

  • Embassy Dil Okulları


İngiltere’de toplam 4 kampüsü bulunan Embassy Dil Okullari, öğrencilerine İngiltere’nin en güzel şehirlerinde hem İngiliz dilini hem de kültürünü öğretmeyi hedeflemektedir.

 

Embassy Brighton Dil Okulu

Embassy Brighton, İngiltere’nin güney sahilinde 2007 yılından beri modern binasında eğitim vermekte olan kaliteli bir dil okuludur. Şehrin merkezindeki ana tren istasyonunun hemen yanında bulunur. On dakika içinde Brighton’ın ana alışveriş merkezi olan Churchill Square’e ulaşabilir ve beş dakika daha yürüyerek kumsala erişebilir ve okyanusa doğru yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu harika sıcak şehirde birçok müze ve park da vardır. Şehir, yüksek genç öğrenci nüfusu sayesinde gece hayatı için sayısız seçenek sunmaktadır ve Londra, trenle bir saatten daha kısa bir uzaklıkta bulunur. Öğrenci olarak eşsiz sahillerinin tadını çıkarmanın yanı sıra rahat ve hızlı ulaşım ağıyla Birleşik Krallık’ın diğer bölgelerini rahat bir şekilde keşfetme fırsatı yaratmaktadır. Güneşli havalarda kitabınızı alarak plaj da bulunan meşhur Brighton Pier’e gidip günün yorgunluğunu atabilir ve arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İngiltere’nin çoğunlukla bulutlu ve yağışlı ikliminin aksine Brighton, ülkenin en güneyinde olması sebebiyle, daha ılıman ve güneşli bir iklime sahiptir. Kış dönemi ortalama sıcaklığı 8 °C, yaz dönemi ortalama sıcaklığı ise 24 °C’dir. Embassy Brighton dil okulu, aynı zamanda resmi IELTS sınav merkezidir. Bellerbys College ile aynı binada olduğundan kolejin öğrencileri ile de kaynaşma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Embassy Cambridge Dil Okulu

Embassy Cambridge Dil Okulu, şehrin tam merkezinde Edward dönemine ait modernize edilmiş bir binada eğitim vermektedir. Bisikletle şehir turu kesinlikle burada yapacağınız en keyifli aktivitelerden biri olacaktır. Embassy Cambridge şehir merkezine 20 dakika yürüyüş mesafesindedir; Londra ise trenle sadece 50 dakika uzaklıktadır . Okul içindeki kafetaryası zengin yemek menüsü ile her bütçeye uygun seçenekler sunar.

 

Embassy Hastings Dil Okulu

İngiltere’nin güneydoğusunda küçük bir liman şehri olan Hastings, 1066’da Normanların, Kral Harold’un ordusunu yendiği savaşla adından söz ettirmiş bir şehirdir. Yıl boyunca hareketli bir tatil şehri olan Hastings her yıl birçok festivale ev sahipliği yapar. Hastings Kalesinden şehrin ortaçağdan kalma sokaklarını ve tarihi evlerin harika manzarasını izleyebilirsiniz. Bu şirin şehir birçok deniz müzesine sahiptir ve liman kafeleriyle isim yapmıştır. Restoranlar, şarap evleri ve gece kulüpleri jazz’dan klasik müziğe geniş bir yelpazede eğlenme fırsatı sunar. Hastings’de dil eğitiminizin yanında aynı zamanda güzel bir tatil yapma fırsatı yakalamış olacaksınız. Londra’ya trenle 90 dakikalık bir mesafede bulunan Hastings, Gatwick Havaalanı’na yaklaşık 1 saat, Heathrow Havaalanı’na ise 1,5 saat uzaklıkta bulunur. Embassy Hastings dil okulu, bu sevimli şehrin merkezinde, denize yakın bir pozisyonda bulunan Viktorya döneminden kalma modernize edilmiş binasında eğitim vermektedir. Embassy Hastings dil okulu, tren istasyonuna ise sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

 

Embassy London Greenwich Dil Okulu

2004 yılında kurulan Embassy London Greenwich dil okulu, şehrin en canlı nehir kıyısı alanı olan Greenwich’e 10 dakika yürüyüş mesafesindedir; Londra’nın merkezine ise sadece 20 dakika uzaklıkta yer alan modern binasında eğitim vermektedir. Adından da anlaşıldığı üzere, çevrede birçok yeşil park alanları bulunur ve çoğunlukla “şehir içinde bir kasaba” olarak bilinmektedir. Okul metro ve tren istasyonuna 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Okul aynı zamanda öğrencilerine çok sayıda sosyal aktivite sunmaktadır-Tour of London, Tiyatro Ziyaretleri, Pub Night, Laser Quest, Ice-Skating, Müze ve Galeri gezileri gibi. Embassy English London, Bellerby’s College ve Coventry University London International Study Centre ile aynı kampüsü paylaşmaktadır. 

 

Sunduğu Programlar:

Genel İngilizce
Uzun dönem (Akademik) İngilizce
İş İngilizcesi
IELTS, FCE, CAE
30+ Yaş İngilizce

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button