Embassy Los Angeles Dil Okulu

Embassy Los Angeles Dil Okulu

  • Embassy Los Angeles Dil Okulu

Embassy Los Angeles Dil Okulu, Los Angeles County’nin denize sıfır mükemmel şehrinde yer almaktadır. Bu okul size California hayatının tüm avantajlarını yaşama şansını veriyor. Los Angeles ve Hollywood sadece trenle 1 saat uzaklıktadır ve Disneyland sadece okuldan 40 dakika uzaklıkta bulunur.

California’nın ünlü kumsal yaşamını denemek istiyorsanız, Long Beach sizin için ideal bir yerdir. Kısa bir otobüs yolculuğuyla yüzmek, sörf yapmak, güneşlenmek için mükemmel olan banliyönün uzun kumsallarına ulaşabilirsiniz.

Embassy Los Angeles dil okulu Long Beach Aquarium of the Pacific (Akvaryum), The Shoreline Village Shopping Centre (Alışveriş Merkezi), ve klasik yolcu gemisinin otele dönüşmüş hali olan Queen Mary’i içeren belli başlı birçok turistik merkeze yürüme mesafesindedir.

Embassy Los Angeles’da sunulan eğitimler:

TOEFL, Genel İngilizce, Tatil ve seyahatlı İngilizce, Business English, English in Action(İngilizce+ücretsiz çalışma), Yurtdışında Dil Sömestr, Birebir İngilizce, Communication Skills English

Embassy Los Angeles’da sunulan olanaklar:

Kablosuz ağ, IT odası, İnteraktif yazı tahtaları, Öğrenci salonu, Aktiviteler, Üniversite danışmanlığı, Çatı terası ve bahçe, LA’nın eğlencelerine ulaşım kolaylığı

Konaklama:

  • Öğrenci yurdu kampüs içinde, okula yakın yaşayın (otobüsle 35-50 dakika) ve plaja kısa bir yürüyüş mesafesinde
  • Aile yanı – ev sahibi aile ile yaşayın

 

Amerika dil okulları, Embassy Los Angeles Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com