Eurocentres Bournemouth

Eurocentres Bournemouth

  • Eurocentres Bournemouth

Avrupa’nın en popüler ve ödüllü deniz kenarı yerleşimine sahip olan Bournemouth, yaz aylarındaki harika şovları, canlı gece hayatı ve alışveriş yerleri ile turistlerin yıl boyunca ilgisini çekmektedir. İngiltere’nin en iyi, Avrupa’nın ise en iyi 4. sahil yerleşimi olarak seçilen Bournemouth şehri güzel sıcak bir iklime sahiptir. Eurocentres Bournemouth dil okulu, bulunduğu bölgenin en iyi okullarından biridir.

Bournemouth’da neler yapabilirsin? Kumsal boyunca yürüyüş yapabilir ve güneşlenebilirsin, alışveriş merkezlerini veya küçük butikleri gezebilirsin, lezzetli deniz ürünlerini tadabilirsin, yakında bulunan Dorset’i ziyaret edip, kalelerini ve tarihi binalarını dolaşabilirsin, deniz kenarında gerçekleştirilen festivallerin tadını çıkarabilir ve Bournemouth’un sörf okulunda sörf yapmayı öğrenebilirsin.

Eurocentres Bournemouth dil okulu, Viktorya zamanından kalma bahçeli binalardan oluşmaktadır; deniz kıyısına ve şehir merkezine yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Okul 14 adet geniş sınıfa, büyük bir konferans salonuna ve wi-fi internet bağlantısı olan öğrenme merkezine sahiptir. Kafetaryası ara öğün ve öğle yemekleri sunmaktadır.

Eurocentres Bournemouth’da sunulan kurslar:

Genel İngilizce, IELTS, Fulltime IELTS, FCE, CAE ve İş İngilizcesi

eurocentres bournemouth ingiltere dil okulları IELTS

Eurocentres Bournemouth Dil Okulu Tanıtım Videosu

Eurocentres Bournemouth İngiltere Dil Okulu Harita Konumu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com