Arsenal Soccer School

Arsenal Soccer School

  • Arsenal Soccer School

Arsenal Soccer School programı, çok çeşitli beceri ve taktiklere odaklanmaktadır. Exsportise Arsenal Soccer School’un amacı, bir oyuncunun gelişimi için gerekli olan teknik ve becerileri zorlamak ve bunları geliştirmektir. Bu beceriler Arsenal felsefesinin temelidir.

Sadece futbol için Akademi Programı mevcuttur günde 6 saat futbol eğitimi verilir ancak sadece 12 yaş üstü öğrenciler için mevcuttur.
Futbol ve İngilizce seansları da bulunmaktadır, bir seçenek olarak hem futbol eğitimi hem de İngilizce dil eğitimi alınır.

Kampçılar, haftanın başında yaş ve yeteneklerine göre eğitim gruplarına ayrılırlar. Gelişmiş ve deneyimli oyuncular için kampta; ​​video analizinin yanı sıra beslenme önerileri, sakatlık önleme ve fitness oturumları gibi daha yoğun ve ileri düzeyde bir koçluk sunulur. Tüm faaliyetler ve koçluklar İngilizce olarak yürütülüyor ve çok uluslu çevre, kampçıların kaldıkları süre boyunca öncelikle İngilizce iletişim kuracakları anlamına geliyor.

Arsenal Futbol Okulları

Arsenal Soccer School, 13 lig şampiyonluğu ve 12 FA Cup kronu ile Avrupa futbolunun önde gelen takımlarından biridir. Arsenal Soccer School, 1985’ten beri faaliyet gösteriyor ve yetenekli oyunculara futbol öğrenme ve oynama fırsatı sunuyor. Koçluk programı teknik ve taktik oyuncu gelişimine odaklanır. Küçük taraflı oyunlar, geçişi, hareket hızını, tekniği ve oyun anlayışını geliştirmek için yüksek yoğunluklu koşullar altında oynanır. İki hafta boyunca kalan katılımcılar, iki oturum arasındaki hafta sonu Londra’daki Arsenal Emirates Stadyumu (Arsenal FC’nin evi) ziyaret etme seçeneğine sahip olabilirler. (Not: Bazı istisnai durumlarda, İngiltere futbol kulüpleri stadyumlarını yaz aylarında çok az bir uyarı ile kapatırlar ve bu nedenle kesin varış yerleri ve müsaitlik durumu önceden uyarı olmaksızın değişebilir). Futbol uygulamalarının dışında, katılımcılar diğer spor kamplarına katılan diğer çocuklarla birlikte sahaya karışacaktır.

İsteğe Bağlı: İkinci Dil Olarak İngilizce Dersleri

Arsenal Soccer School programına ek olarak, kamp aynı zamanda İngilizce öğrenme opsiyonu sunuyor. Sporu İngiliz dili ile birleştirmek için eşsiz bir yaklaşım sunmaktadır. Öğrenciler dil kursuna katılmadan önce en az bir yıl İngilizce eğitimi almış olmalıdırlar.

Yaş: 10 – 16

Haftalık Ders Saati: 15 saat futbol+15 saat İngilizce

Süre: 1-2 Hafta

2019 Kurs Başlangıç Tarihleri: 7 Temmuz, 14, Temmuz, 21 Temmuz, 28 Temmuz, 4 Ağustos

Kurs Varış: Pazar

Konaklama: Okul Yurdu

Haftalık Ücret: £ 1,300

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button