Regent Scanbrit in Bournemouth

Regent Scanbrit in Bournemouth

  • Regent Scanbrit in Bournemouth

Bu program IELTS veya Cambridge PET, FCE ve CAE uluslararası kabul görmüş sınavlara hazırlamak için yoğun ders müfredatı ile eğitim vermektedir.

Bournemouth’un sakin ve güvenli bir yerleşim bölgesinde gençler için heyecan verici bir aile yanı konaklama programı sunmaktadır. Programlar arasında tam  pansiyon konaklama, tamamen denetlenen etkinlik programı ve yerel bir aileyle yaşama fırsatı bulunmaktadır. Bu, sınıfta İngilizce’yi pratik yapmak için ideal bir fırsat sağlar. Bournemouth Scanbrit School öğrenci salonu ve bahçe gibi mükemmel olanaklara sahiptir.

Gezi ve Aktivite Programı

Yakın  mesafede olan New Forest ve ünlü Jurassic Coast gibi ziyaret etmek için harika yerlerdir. Gezi için Londra’ya tam günlük geziler ve başkentteki ünlü müzeler var. Buna ek olarak, Oxford ve Bath gibi tarihi kentlere geziler düzenlenmektedir. Öğrenciler, spor turnuvaları ve plaj barbeküsü gibi etkinlikleri yaşama olanağına sahiptirler.

Bournemouth’un sakin Southbourne bölgesinde aile yanında konaklayanlar ile birlikte yaşayarak, sınıf dışında İngilizce uygulamak için ideal bir fırsat sunmaktadır. Tüm yemekler, okul ve gezi günlerinde dolu bir öğle yemeği dahil olmak üzere ev sahiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bournemouth, harika plajları, alışveriş ve müzeleri de içeren bir dizi cazibe merkezi sunmaktadır. Plaj sporları, moda şovları, quiz gecesi, badminton ve dans atölyeleri gibi bir dizi spor ve sosyal etkinliklerden faydalanabilinmektedir.

Kurslar: All English – Senior / All English – Exam, Compact Study

All English – Senior / All English – Exam, Compact Study

Programlar IELTS veya Cambridge PET, FCE ve CAE uluslar arası kabul görmüş sınavlara hazırlamak için yoğun ders müfredatı ile eğitim vermektedir. Haftada 1 tam gün gezi, 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Öğleden sonra ve akşam eğitim ve boş zaman etkinlikleri uygulanmaktadır. Bilgi, yetenek ve özgüven oluşturmayı amaçlayan heyecan verici derslerle doludur. Haftalık 21 saatlik sınıf derslerini ve performans ödevlerini de kapsayan İngilizce dil aktiviteleri, artı 6 saatlik internet üzerinden aktiviteler; her gece akşam etkinlikleri; Haftada 1,5 günlük geziler. Bu ders, her çocuğun tutkuyla bağlı oldukları bir uzman etkinlik grubuna sahip olduğu ilgi temelli öğrenme oturumlarını içermektedir.  İlgi çekici bir sabah dersinde öğrenciler tutkularını daha da keşfedebilecekleri seçeneklere sahiptirler.

 

Yaş: 12 -15

All English Senior Haftalık Ders Saati: 21 saat

All Exam Haftalık Ders Saati: 21 Saat

Compact Study Haftalık Ders Saati: 25 Saat

2019 yılı Kurs Tarihleri: Nisan-Haziran-Temmuz-Ağustos

Konaklama: Aile Yanı

All English Senior ve All Exam Ücretler

1 Hafta £1075

2 Hafta £2040

3 Hafta £3015

4 Hafta £3980

5 Hafta £4950

 Compat Study Ücretler:

1 Haftalık: £1075

2 – 3 Haftalık Kurs – Hafta Başı Ücret: £919

4 – 7 Haftalık Kurs – Hafta Başı Ücret: £889

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button