Moreton Hall

Moreton Hall

  • Moreton Hall

Moreton Hall’da sunulan ebeveyn ve çocuk programı hem sizin hem de çocuğunuzun, İngilizce becerilerinizi geliştirirken aktif ve eğlenceli bir tatilin tadını çıkarması için özel olarak geliştirilmiştir.

Moreton Hall İngiltere’nin en prestijli okullarından biridir ve ülkenin çok şirin bir bölgesi olan Shropshire’da yer almaktadır. Güvenli bir kampüste, modern tek kişilik banyolu konaklama ve muhteşem olanaklar sunmaktadır.

Program, ebeveynler ve çocuklar için ayrı bileşenler içermektedir, ancak birlikte tadını çıkaracakları çok sayıda etkinlik içermektedir.

Yaş: 3-7, 8-13

Minumum Dil Seviyesi: Başlangıç

Süre: 1-4 Hafta

2019 Yılı Başlangıç Tarihleri: 7, 14, 21, 28 Temmuz; 4, 11, 18 Ağustos 2019 (standart varış günü Pazar/çıkış günü Cumartesi)

Haftalık Kişi Başı Kurs Ücreti: £950

Kayıt Ücreti: £85

Fiyata Dahil Olan Şeyler

  • Haftalık 15 saatlik dersler(çocuklar için 10 saat)
  • En-suite konaklama (ebeveyn ve çocuk paylaşımlı)
  • Karşılama partisi ve oryantasyon
  • Bütün öğleden sonra ve akşam etkinlikleri
  • Her Cumartesi günü bir tam gün gezi, haftada iki yarım günlük gezi /alışveriş gezisi
  • Yerleştirme testi ve düzenli ilerleme testleri
  • E-posta ve internet erişimi
  • Dersler ve etkinlikler sırasında tam denetim

Ebeveynlere Özel Program

Bu program haftada 15 saatlik İngilizce dersinden oluşmaktadır. İngilizce seviyeleri varışta değerlendirilir; hafta içi sabahları küçük gruplar halinde öğretim yapılmaktadır. Her öğleden sonra ve hafta sonları çok çeşitli kültürel, yaratıcı ve sportif etkinlikler ve geziler düzenlenmektedir. Akşam etkinlikler ile konuşma becerileri geliştirilmektedir.

Çocuk Programı (3-7 yaş)

Çocuklar sabahları 2 saat boyunca İngilizce dersleri yaparlar bunun arkasına yüzme derslerine katılmaktadırlar. Yüzme bilmeyenler için yüzme dersleri verilir. Öğleden sonraları ebeveynler çocukları ile gezilere katılabilirler veya alternatif olarak çocukları Moreton Hall Holiday Club’a katılabilirler. Burada spor etkinliklerini izleyebilirler ve dil tabanlı faaliyetlere de katılabilirler.

Çocuk Programı (8-13 yaş)

Çocuklar, her sabah 2 saat resmi İngilizce dersi alıyorlar, bunu yüzme seansı izliyor. Yüzme bilmeyenlere eğitim veriliyor. Öğleden sonra ebeveynler gezilerinde onlarla birlikte çocuklarını alabilirler. Alternatif olarak, çocuklar Moreton Hall’un Holiday Club Atölye çalışmalarına katılabilirler. Bu atölyeler, dans, tiyatro, sanat ve müzik gibi becerilerinin geliştirilmesine hokey, tenis ve futbol gibi çeşitli sporlara odaklanır.

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button