Kaplan International

Kaplan International

  • Kaplan International

Kanada’nın en büyük şehirlerinden olan Toronto ve Vancouver’da konumlanmış olan Kaplan International İngilizce Dil Okulları, öğrencilerine en kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır.

 

 

Kaplan International – Toronto

 

Kaplan Toronto Dil Okulu, şehir hayatına çabuk adapte olmanız için yoğun bir aktivite programı sunmaktadır. Uluslararası öğrenciler arasında popüler olan bu şehir, doğal güzellikleri, kayak yapma olanakları, diğer açık hava sporları ve alışveriş imkanları ile birçok öğrencinin ilgisini çekmektedir. Kaplan Toronto Dil Okulu resmi IELTS merkezidir, bu sayede İngilizce öğrendiğiniz okulda IELTS Sınavına da girebileceksiniz. Sınıfları maksimum 15 kişilik olan Kaplan Toronto’da, Genel İngilizce eğitimi de alabilirsiniz.

 

İngilizcenizi geliştirdiğiniz bu güzide şehirde eğitim alırken bir yandan da Niagara Şelalesi’ne, CN Tower’a ve Ontario’ya geziler düzenleyebilirsiniz.

 

 

Kaplan International – Vancouver

 

Vancouver’daki Kaplan Dil Okulu, British Columbia’nın merkezinde ve alışveriş bölgesi olan Robson Caddesi’ne de yakın bir konumdadır. Vancouver’ın şehir merkezinden, kayak merkezlerine ulaşım oldukça kolaydır ve aynı zamanda birçok milli parka da yakındır. Kaplan Vancouver Dil Okulu, konumu itibariyle şehrin tüm önemli yerlerine kolay erişim sağlayabilirsiniz. Vancouver, doğaya düşkün öğrenciler için ideal bir şehirdir ve muhteşem ormanlara, milli parklara, nehirlere sahiptir. Stanley Park, SoMa, False Greek ve kayak merkezlerinde vakit geçirebilirsiniz.

 

Maksimum 15 kişilik sınıflarda Kanada’nın en güzel şehirlerinden birinde Kaplan International farkı ile İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com