LSI – Language Studies International

LSI – Language Studies International

  • LSI – Language Studies International


Kanada’nın en büyük şehirlerinden olan Toronto ve Vancouver’da konumlanmış olan LSI’ın İngilizce Dil Okulları, öğrencilerine en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

 

 

LSI – Vancouver

Bir liman şehri olan Vancouver, kıyı şeridinde bulunan karlarla kaplı dağlar ile Pasifik Okyanusu arasında bulunur. Doğal güzellikleriyle nam salmış olan şehir, bir yandan da uluslararası ziyaretçilerin isteyebileceği her şeye sahiptir. Vancouver’ın ünlü ve hesaplı restoranlarını, kahve dükkanlarını gezip ardından plajda vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Victoria, Rocky Dağları ve Whistler’e düzenlenen hafta sonu gezilerine katılabilirsiniz.

 

Şehir merkezinde modern bir ofis binasının 1. katında bulunan LSI Vancouver Dil Okulu, internet erişimli bilgisayar odasına, multimedya bireysel çalışma materyallerine ve mutfak hizmetlerine sahiptir. Okul; otobüs, tren ve deniz otobüsü gibi ulaşım araçları ile şehrin merkezine rahatça ulaşılacak bir yerdedir. TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarının yanı sıra Genel ve Yoğun İngilizce eğitimi alabileceğiniz dil okulunda, sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

 

LSI – Toronto

Toronto, Kanada’nın ticaret ve kültür merkezi olmasının yanı sıra, ülkenin en büyük şehridir. Bundan dolayı ister spor tutkunu, ister hip hop sever, isterse opera hayranı olun; Toronto iyi vakit geçirmeniz için sayısız etkinliğe sahiptir. Kanada’nın en büyük şehrinde, en güzel yerleşim alanlarından biri olan Rosedale’de bulunan LSI Toronto Dil Okulu, bölgenin size sunduğu her şeyi keşfetmenizi sağlamaya uygun bir konumdadır. Okulda; geniş bir avlu, öğrenci salonu, mutfak hizmetleri ve öğrenci bilgisayar odası gibi olanaklar mevcuttur.

 

LSI Toronto öğrencilerine buz pateni ve piknik gibi etkinlikler ile Niagara Şelaleleri’ne, diğer tarihi bölgelere ve güzel doğal parklara geziler gibi sosyal aktiviteler düzenler.

Yorkville’e yürüme mesafesinde olan bu Dil Okulunda TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlanabilir ya da maksimum 15 kişilik sınıflarda Genel veya Yoğun İngilizce kurslarına katılıp kariyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz.

 

 

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com