Kaplan Bath Dil Okulu

Kaplan Bath Dil Okulu

  • Kaplan Bath Dil Okulu

İngiltere’nin tarihi bir Roma şehri olan Bath’da İngilizce öğrenin! Bath kentinde bulunan Kaplan Bath dil okulu öğrencilerine, UNESCO’nun dünya mirası ünvanını verdiği bir şehirde yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır; Roma hamamları ile ün yapmış bu şehri keşfetme fırsatı sunar. Birleşik Krallık’ın en eski şehirlerinden biri olan Bath’da tarihi birçok bina bugün de varlıklarını sürdürüyor.

Canlı bir öğrenci nüfusuna sahip bu üniversite şehri, birçok kültürel aktivite sunar ve İngiltere’nin en çok ziyaretçi çeken ve en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Bath, günümüz ve tarihi bir araya getiren bir şehir merkezine sahiptir.

Bath’da neler yapabilirsin? Bir Romalı olduğunuzu hayal ederek, Roma hamamlarını dolaşabilirsin, milattan önce 700 yılında bulunan Bath Abbey çevresinde dolaşabilirsin, Bath’ın ödüllü restoranlarında yemek yiyebilirsin, geleneksel barlarda veya kafelerde rahatlayabilirsin, Pulteney köprüsünün fotoğrafını çekip Avon nehrinin kenarında gezebilirsin ve Royal Crescent’teki Gürcü mimarisini görebilirsin.

Kaplan Bath İngiltere Dil Okulu Kurslar:

Yoğun İngilizce Kursları / IELTS Hazırlık / Tatilde İngilizce Kursları / Akademik Yıl veya Sömestr Kursları / Genel İngilizce / İş İngilizcesi

Kaplan Bath Okul İmkanları:

  • Rahat sınıflar ve öğrenci ortak alanı
  • Ekstra eğitim materyalleri içeren bilgisayar laboratuarı
  • Ders çalışmak veya dinlenmek için bahçe
  • Farklı birçok konaklama seçeneği

ingiltere dil okulları IELTS Kaplan BathKaplan Bath Dil Okulu Tanıtım VideosuKaplan Bath Dil Okulu Harita Konumu


İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com