Kaplan Boston Fenway

Kaplan Boston Fenway

  • Kaplan Boston Fenway

Kaplan’ın modern bir kampüsü olan Kaplan Boston Fenway dil okulu, bu tarihi şehrin kalbi olan Kenmore Square’de bulunur. Bu geleneksel Amerikan üniversite şehrinde yoğun bir aktivite programı eşliğinde İngilizce öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Kaplan Boston Fenway, gece hayatının kalbinin attığı Lansdowne Street’e yakındır.

Boston şehrinde bulunan okul, Kaplan’ın Boston bölgesinde bulunan 3 okulundan biridir. Boston Public Park, Harvard Üniversitesi ve Fenway Park’a yakındır.

Boston’da neler yapabilirsin? Ünlü Freedom Trail boyunca yürüyebilirsin, Amerika’nın en eski halk parkını keşfedebilirsin, Institute of Contemporary Art, Çağdaş Sanat enstitüsünde modern sanat örnekleri görebilirsin, Museum of Bad Art, kötü sanatlar müzesinde dünyanın en kötü sanat parçalarını görebilirsin, Boston Üniversitesi’nin yakınlarındaki barlara gidebilirsin, Fanueil Hall yakındalarındaki İrlanda barlarından birinde bir şeyler içebilirsin, Amerika’nın en köklü üniversitesi olan Harvard Üniversitesi’ni ziyaret edebilirsin, Cape Cod’un küçük kasaba atmosferini yaşayabilirsin ve sahillere gidebilirsin, Newport, Rhode Adası’nı ziyaret edebilirsin.

Kaplan Boston Fenway’de sunulan programlar:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / İş İngilizcesi / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları / TOEFL / GMAT / GRE

Kaplan Boston Fenway okul olanakları:

  • Bilgisayar laboratuarı
  • Kütüphane ile öğrenci salonu
  • Farklı konaklama seçenekleri
  • İnteraktif akıllı yazı tahtaları
  • Kafetarya

 

Amerika dil okulları: Kaplan Boston Fenway dil okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com