Kaplan Boston Harvard Square

Kaplan Boston Harvard Square

  • Kaplan Boston Harvard Square

Tarihi Harvard Square kampüsünde bulunan okulda bu üniversite şehrinin akademik havasını soluyabilirsiniz. Amerikan Devriminin doğum yerini keşfedebilir, Harvard Üniversitesi’nin vatanında İngilizce öğrenebilirsiniz.

Boston Harvard Square’de bulunan Kaplan Boston Harvard Square Dil Okulu, Harvard Üniversitesi’nin hemen yakınında yer almaktadır. Okulun bulunduğu bölgede ders araları ve derslerden sonra yapılacak birçok aktivite bulabilirsiniz.

Kaplan Boston Harvard Square Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Dünyaca ünlü Harvard University’nin kampüslerini gezin, Beyzbol maçına gidin veya yoga derslerine katılın, Newbury caddesinde alışverişe çıkın, Açık hava kafelerinde rahatlayın, satranç oynayın ve sokak gösterilerini izleyin, Harvard Sanat Müzesi’ni gezin, Kitapçıları, butikleri gezin ve muhteşem yemekleri tadın, Newport, Rhode Adası’na gezmeye gidin, New Hampshire’a gidin ve dağ manzaralarının keyfini çıkartın, Cape Cod’un küçük kasaba atmosferini yaşayın ve sahillere gidin.

Kaplan Boston Harvard Square’da sunulan eğitimler:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / İş İngilizcesi / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları / TOEFL / GMAT / GRE

Kaplan Boston Harvard Square’da sunulan okul İmkanları:

  • İnternet erişimi ile bilgisayar merkezi
  • Geniş sınıflar
  • Sosyal ve kültürel aktiviteler

 

Amerika Dil okulları: Kaplan Boston Harvard Square Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com