Kaplan Chicago Dil Okulu

Kaplan Chicago Dil Okulu

  • Kaplan Chicago Dil Okulu

Kentin tarihi ticaret merkezinde bulunan Chicago’daki  Kaplan Chicago dil okulu İngilizce kursuna katılın. Modern ve geniş sınıfları ile Chicago’daki okul dünyanın ünlü Wrigley stadyumuna da oldukça yakın.

Kaplan’ın Chicago dil okulu kentin en canlı bölgesinde yer almaktadır. Dünyanın 5. büyük su parçası olan Lake Michigan gölü kıyılarına konumlanmış şehir, hareketli ve çok kültürlü yapısı ile biliniyor.

Spora çok düşkün bir şehir olan Chicago, farklı birçok milletten oluşmaktadır. Yoga sınıflarından ekzotik yemeklere kadar beyzbol maçlarından canlı müziğe kadar Chicago’da herkes için mutlaka bir şey vardır.

Neler yapabilirsiniz? Chicago’nun mimari ve sanat eserlerini görebilirsin, yaz aylarında Michigan gölünün kenarında oturabilirsin, North Side’da (Kuzey Yakası) ünlü caz ve blues kulüplerinde rahatlayabilirsin, Wringley’de bir beyzbol maçına katılabilirsin, Chicago Bulls basketbol maçını izleyebilirsin, Toronto, Canada’yı bir haftasonu ziyaret edebilirsin, Geneva gölüne seyahat edebilirsin.

Kaplan Chicago kurslar:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları / GRE / GMAT /TOEFL Hazırlık

Kaplan Chicago’da sunulan imkanlar:

  • Online eğitim araçlarına erişimi olan bilgisayar laboratuarı
  • Öğrenci ortak alanı
  • Farklı birçok konaklama opsiyonu

 

 

kaplan chicago amerika en iyi dil okulları toefl gmat gre, Kaplan Chicago dil okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com