Kaplan Los Angeles Westwood

Kaplan Los Angeles Westwood

  • Kaplan Los Angeles Westwood

Kaplan Los Angeles Westwood Dil Okulu Güneşli Westwood’da bulunan okulda İngilizce eğitimi görün. Ünlü UCLA kampüsüne yakın olan okul aynı zamanda batı yakasının en ünlü sahillerine de yakındır. Los Angeles’daki Kaplan okulu Amerika’nın en çekici turistik yerlerine yakın olarak bulunur.

Tüm sınıflar en son teknoloji ile tam donanımlıdır. Kaplan’ın Westwood’daki dil okulu Disneyland, Hollywood gibi yerlere çok kısa bir uzaklıkta bulunur. İngilizce eğitimi alırken, öğle vaktinde sörf yapabilirsin, ders sonrası arkadaşlarınla buluşabilirsin ve şehir merkezinin cafe, bar ve restoranlarına gidebilirsin.

Kaplan Los Angeles Westwood Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Santa Monica’nın sahillerinde sörf yapın veya güneşlenin, Malibu’da sörf dersleri alın, yerel bir basketbol takımına katılın veya beyzbol oynayın ,Disneyland için hiçbir zaman yaşlı olamazsınız, Knott’s Berry Farm’daki en büyük ve en hızlı roller coaster’a binin, West LA ve West Coast alışveriş merkezlerinde gezinin, Beverly Hills’in ünlü Century City’sinde alışveriş yapın.

Kaplan Los Angeles Westwood’da sunulan eğitimler:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları / İş İngilizcesi / GRE / GMAT / TOEFL

Kaplan Los Angeles Westwood okul imkanları:

  • Sınıflarda interaktif akıllı tahta
  • Geniş bilgisayar laboratuarı
  • Ders çalışmak veya dinlenmek için öğrenci salonları
  • Konaklama olarak aile yanı, öğrenci yurtları ve öğrenci apartmanları vardır.

 

 


Kaplan Los Angeles Westwood Dil Okulu, Amerika dil okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com