Kaplan Manchester Dil Okulu

Kaplan Manchester Dil Okulu

  • Kaplan Manchester Dil Okulu

Dünyanın en ünlü futbol takımına sahip Manchester kentinde Kaplan Manchester Dil Okulu ile İngilizce öğrenin ve bu çok kültürlü şehrin ve spor kültürünün tadını çıkarın.

Manchester, yakın çevresindeki büyüleyici kırsal kasabalar ve köylerin yanı sıra ziyaretçilerine eşsiz alışveriş, yemek ve gece hayatı fırsatları da sunuyor. Sadece bu kadar da değil: Manchester 90’ın üzerinde müzesi ve sanat galerisine sahip ve aynı zamanda 2 tane de dünya çapında ün yapmış takıma ev sahipliği yapıyor: Manchester United ve Manchester City.

Manchester, Avrupa’daki en büyük üniversite kampüslerinden birine sahiptir. Dört üniversitesinde bulunan 100,000’in üzerinde öğrenci şehrin ileri görüşlü, yaratıcı ve hareketli havasını korumasına yardımcı olmaktadır.

Neler yapabilirsin? Manchester United’ın bir maçını canlı olarak izleyin, antika, moda ve yemek kültürünüzü zenginleştirin, tarihi müzik mekanlarında çalan müzik gruplarını dinleyin, Royal Exchange tiyatrosunda dünya standartlarında bir performans izleyin, Manchester Eye’a binin ve şehri yukarıdan görün, Comedy Store’da eğlenceli bir gece geçirin, tarihi bar ve restoranlarda maç izleyin, partilere katılın.

Kaplan Manchester Kurslar:

Yoğun İngilizce Kursları / Yoğun Akademik Yıl / Yoğun Akademik Sömestr / IELTS Hazırlık / Tatilde İngilizce Kursları / İş İngilizcesi / Genel İngilizce / Akademik Yıl İngilizcesi / Akademik Sömestr İngilizcesi

Kaplan Manchester Okul İmkanları:

  • Geniş ve modern sınıflar
  • İnternet erişimi olan multimedya merkezi ile öğrenci salonu
  • Ücretsiz kablosuz internet erişimi
  • Kütüphane

kaplan manchester IELTS ingiltere dil okulları

Kaplan Manchester Dil Okulu Tanıtım Videosu

Kaplan Manchester Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com