Kaplan Portland Dil Okulu

Kaplan Portland Dil Okulu

  • Kaplan Portland Dil Okulu

Kaplan Portland dil okulu Oregon şehrinin merkezinde bulunur. Şehrin çevresi ise dağlarla ormanlarla kaplıdır ve Amerika’daki en uzun sezona sahip kayak merkezi buradadır. Portland, Oregon Amerika’daki en ekonomik şehirlerinden biridir.

Canlı müzik gruplarını dinleme, cafe ve restoranlara gitme, uzun bir kayak sezonu… Tüm bunlar size Amerika’da ideal bir tatil planı gibi gelmiyor mu? Portland’daki dil okulunda İngilizce kurslarından birine katılarak hem İngilizce öğrenin hem de Amerikan kültürünü tanıma fırsatını elde edin. İster bir hafta sonunuzu kayak yaparak geçirebilirsin istersen Northwest’in ünlü müzik gruplarını dinleyebilirsin.

Kaplan Portland Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Amerika’nın en uzun kayak sezonunun zevkini çıkarın, Amerika’nın en büyük şehir parkı olan Forest Park’ta yürüyüş yapın, şehri keşfedin ve farklı birçok yemek tatma fırsatını yakalayın, ünlü Rose Test bahçesini keşfedin, Lan Su Çin bahçesinde biraz Çin havası alın, bozuk para ile girilen ’24-Hour Church of Elvis’i ziyaret edin.

Kaplan Portland’da sunulan eğitimler:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / İş İngilizcesi / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları / GRE / GMAT / TOEFL Hazırlık

Kaplan Portland’da okul imkanları:

  • Her sınıfta interaktik akıllı yazı tahtası
  • Kafe, öğrenci birliği ve öğrenci salonu
  • Geniş kütüphane ve çalışma odaları
  • Kablosuz internet ile bilgisayar laboratuarı

 

 

 

kaplan portland TOEFL GMAT amerika dil okulları, Kaplan Portland Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com