Kaplan Salisbury Dil Okulu

Kaplan Salisbury Dil Okulu

  • Kaplan Salisbury Dil Okulu

Kültürel zenginlik açısından önde gelen şehirlerden biri olan Salisbury, Birleşik Krallık’ın en eski arkeolojik ve kültür yapılarına kolay ulaşım sağlar. Kaplan Salisbury dil okulu, şehir merkezinde bulunur ve Salisbury katedrali başta olmak üzere diğer tarihi yapılara yakındır.

Salisbury’deki İngilizce kursları sessiz bir yaşam ve çalışma ortamı isteyen öğrenciler için idealdir. Burada Stonehenge’i ziyaret edebilirsiniz ve İngiltere’deki en yüksek katedralin çan kulesine çıkabilirsiniz.

Kaplan Salisbury İngiltere Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Yakın çevredeki Stonehenge’i ziyaret edin, yakında arkeolojik ve tarihi yapıları keşfedin, Salisbury’nin ilginç pazarını, tarihi güzellikteki sokaklarını ve yerel barlarını keşfedin, futbol veya rugby oynayın, balona binin ve şehre yukarıdan bakın, rehber eşliğinde bisikletle Salisbury turuna katılın, 18. yüzyıldan kalma bir bahçe olan Downton Moot’ta piknik yapın.

Kaplan Salisbury Okul İmkanları:

Zengin eğitim materyalleri ve bilgisayarlar, Öğrenci ortak alanı, Yakın çevrede spor aktiviteleri; golf, tennis ve ata binme, Sosyal aktivite programı

Kaplan Salisbury İngiltere Dil Okulunda sunulan eğitimler:

Yoğun İngilizce Kursları, Akademik Yıl ve Sömestr Kursları, IELTS Hazırlık

Kaplan Salisbury Dil OkuluKaplan Salisbury Dil Okulu Tanıtım Videosu


Kaplan Salisbury Dil Okulu Harita Konumu


İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com