Kaplan San Diego Dil Okulu

Kaplan San Diego Dil Okulu

  • Kaplan San Diego Dil Okulu

Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan San Diego, öğrenci yoğunluklu, Amerika’nın en iyi iklimine sahip şehridir.Eğer sörf, müzik veya sanat tutkunu ya da alışveriş bağımlısıysanız, San Diego’da İngilizce eğitimi alırken, boş zamanınızda ne yapacağınız konusunda asla endişeye düşmezsiniz. San Diego, birçok müze, galeri ve turistik noktalara sahiptir; aynı zamanda Batı Yakası’nın en güneşli ve en popüler sahillerine de çok yakın konumda bulunur. San Diego’daki okul yüzme havuzu, barbekü, spa, sauna ve 24 saat tenis ve basketbol kortlarına erişim gibi olanaklara sahiptir. Kaplan San Diego dil okulu şehir merkezinde bulunmaktadır.

Neler yapabilirsin? La Jolla’nın sahillerinde güneşlenin veya sörf yapın, okyanus üzerinden güneşin doğuşunu izleyin, tenis, beyzbol oynamayı öğrenin, sörf gibi yeni bir su sporu öğrenin, deniz kenarında bulunan restoran ve barların tadını çıkarın, San Diego’nun ünlü mekanlarında müzik gruplarının performanslarını izleyin, San Diego hayvanat bahçesini ziyaret edin ve pandalarla tanışın, San Diego’nun ünlü akvaryumunu gezin.

Kaplan San Diego’da sunulan eğitimler:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları / TOEFL / GMAT / GRE / Cambridge Hazırlık / İş İngilizcesi

Kaplan San Diego dil okulu imkanları:

  • Eğitiminiz için gerekli tüm multimedya araçları
  • Kablosuz internet
  • Yüzme havuzu, spa ve sinema gibi olanaklara sahip konaklamalar
  • Konaklama olarak öğrenci apartmanları ve aile yanı seçenekleri vardır.

 

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com