Kaplan San Francisco Berkeley

Kaplan San Francisco Berkeley

  • Kaplan San Francisco Berkeley

Kaliforniya’nın Berkeley bölgesinde bulunan Kaplan San Francisco Berkeley Dil Okulu ile İngilizce öğrenin. Berkeley Üniversitesi’nin sağladığı Öğrenci şehri atmosferinin tadını çıkarın, İngilizce’yi bu popüler, öğrenci canlısı şehirde öğrenin.

San Francisco’nun biraz dışında kalan Berkeley, küçük bir üniversite şehridir ve San Francisco’ya kolay ulaşım olanaklarına sahiptir. Berkeley birçok yeşil alana, üniversite şehri havasına ve geleneksel bir akademik havaya sahiptir. Berkeley’in cafe, restoran ve mağazalarını gezebilir, günü birlik geziler için San Francisco’ya gidebilirsiniz.

Kaplan San Francisco Berkeley Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Nasıl Amerikan futbolu oynayacağınızı öğrenin, cafe, bar veya parklarda gezinin, Golden Gate köprüsü üzerinden geçin, Alcatraz adasına feribotla gidin, Tilden Park’a yürüyüşe gidin veya piknik yapın, Golden Gate parkına pikniğe gidin, Telegraph caddesinde eski kitapçıları gezin, Fisherman’s Wharf veya Pier 39’a gidin.

 

Kaplan San Francisco Berkeley Dil Okulu İmkanları

  • Kütüphane
  • Kablosuz internet
  • Öğrenci salonu
  • Birçok park, basketbol ve tenis kortları
  • Çevredeki spor salonlarına indirimli üyelik hakkı
  • Yoğun sosyal aktivite programı

Kurslar

Tatilde İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl ve Sömestr Kursları, TOEFL ® Sınav Hazırlık, GMAT ® Hazırlık, Uluslarası Öğrenciler İçin GRE

Konaklama olarak aile yanı ve öğrenci apartmanları seçenekleri vardır.

 

kaplan san francisco berkeley amerika dil okulu, Kaplan San Francisco Berkeley Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com