Kaplan International

Kaplan International

  • Kaplan International

Amerika, İngiltere, İskoçya, Kanada, Avustralya, İrlanda, Yeni Zelanda ve Malta’da şubeleri bulunan Kaplan Dil Okulları, İngilizce eğitimi için birçok öğrencinin tercihi olmuştur.

 

Kaplan International – Boston: Fenway ve Harvard Square

Kaplan International’ın Boston’da bulunan Harvard Üniversitesi’nin yanı başında konumlanmış Harvard Square kampüsünde ya da Boston’ın diğer bir merkezi olan Fenway Park’a yürüme mesafesindeki Fenway kampüsünde eğitim alabilirsiniz.

İki kampüs de Boston şehrinin merkezinde yer alır ve bu sayede ders aralarında ve derslerden sonra birçok aktivite yapabilir, şehir hayatına karışabilirsiniz.

Boston’da yapacak birçok aktivite vardır; Dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi’nin kampüslerini gezebilir, Beyzbol maçına gidebilir ve Newbury caddesinde alışverişe çıkabilirsiniz.  Cape Cod, Rhode Adası ve Harvard Sanat Müzesi de görülmesi gereken yerlerdendir.

Kaplan International – Chicago

Michigan Gölü’ne ve Wrigley Stadyumu’na yürüme mesafesinde konumlanmış olan okul Chicago’nun en canlı bölgesinde yer almaktadır. Birçok farklı milletten toplulukların yaşadığı bu kozmopolit şehirde egzotik yemekler tadabilir, beyzbol oynayabilir ve gölün manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Kaplan International Chicago şubesinde maksimum 15 kişilik sınıflarda Genel İngilizce eğitimi alabileceğiniz gibi TOEFL sınavına hazırlık kurslarına da katılabilirsiniz.

Kaplan International

Los Angeles Westwood – Los Angeles Whittier – Huntington Beach

Kaplan Los Angeles Westwood, Los Angeles Whittier ve Golden West College Dil Okulları, Los Angeles’ın en güzel sahillerinde bulunur; aynı zamanda ünlü UCLA kampüsüne yakın olan okullar batı yakasının en ünlü sahillerine de yakındır. Disneyland ve Hollywood gibi yerlere de çok kısa mesafede olan okullarda dil eğitimi alırken Santa Monica sahilinde sörf yapma şansına sahip olursunuz. Bunun yanı sıra West LA, Beverly Hills merkezinde ve West Cost’ta alışveriş yapabilirsiniz.

En son teknoloji ile donanımlı maksimum 15 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenmek ve bir yandan da sahilde olmanın tadını çıkarmak için Kaplan Westwood, Whittier ve Huntington Beach en iyi seçeneklerdendir.

Kaplan International – Miami

Coral Gables’da bulunan Kaplan International Miami Dil Okulu, Florida’nın güney sahiline yürüme mesafesindedir. Amerika’nın harika sahillerinin tadını çıkarıp bir yandan da kariyeriniz için büyük bir adım olan dil eğitiminizi Kaplan Miami’de alabilirsiniz. Miami sahillerden fazlasını da sunar; Disney World, Everglades ve Little Havana ve Bahama Adaları gibi birçok yere geziler düzenleyip hem Amerika hem Küba kültürünü deneyimleyebilirsiniz.

Kaplan International Miami öğrencilerine maksimum 15 kişilik sınıflarda Yoğun İngilizce ve Genel İngilizce programları sunmaktadır. 2016 yılında 75 farklı milletten öğrenciye dil eğitimi vermiştir.

Kaplan International – New York: Empire State – SoHo

Kaplan International New York’ta Empire State ve SoHo kampüslerinde dil eğitimi vermektedir. İki kampüs de New York’un merkezinde konumlanmıştır ve Empire State Şubesi direkt olarak Empire State binasının 63. katındadır ve SoHo Şubesi de direkt bu semtin kalbindedir. , Empire State binasında bulunmaktadır. Hem New York gibi kozmopolit bir şehirde eğitim alıp hem de Times Meydanı, Broadway ve Central Park’a yürüme mesafesinde olacaksınız. Broadway, Vermont, Philedelphia ve Washington’a geziler yapma imkanınız da vardır.

Bir lokal gibi Central Park’ta piknik yapabilir ve SoHo’da alışverişin tadını çıkarıp 5th Avenue’deki lüks mağazaları gezebilirsiniz. Upper West Side, Midtown, Catskill Dağları ve West 4th Street’i keşfedebilirsiniz.

Kaplan International tecrübesiyle New York’ta İş İngilizcesi ve Genel İngilizce eğitimleri alabilirsiniz.

 

Kaplan International – Philadelphia

Kaplan International Philadelphia dil okulu bu canlı şehrin kalbinde konumlanmıştır, Independence Hall, Pennsylvania Academy of Fine Arts, South Street, Chesapeake koyu, Love Park ve Liberty Bell gibi Phildelphia’nın ünlü lokasyonlarını keşfedebilirsiniz.

TOEFL, GMAT ve GRE gibi sınavlara hazırlık kursları sunan Kaplan Philedelphia’da maksimum 15 kişilik sınıflarda genel İngilizce eğitimi de alabilirsiniz.

Kaplan International – Portland

Kaplan International Portland Dil Okulu Oregon şehrinin merkezinde bulunur. Şehrin çevresi, dağlar ve ormanlarla kaplıdır; Amerika’daki en uzun sezona sahip kayak merkezi buradadır.

Bunun yanı sıra Portland, Oregon Amerika’daki en ekonomik şehirlerinden biridir, öğrenciliğiniz süresince ekonomik olarak zora girmeden İngilizce eğitim alabilirsiniz.

Hafta sonu kayak yapabilir, Amerika’nın en büyük şehir parkı olan Forest Park’ta yürüyüş yapabilirsiniz. Birçok aktivite olanağı sağlayan Portland’da Kaplan International farkıyla hem dil öğrenip hem de Amerikan kültürünü yaşayabilirsiniz.

Kaplan International – San Diego

Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan San Diego, Amerika’nın en iyi iklimine sahip bir öğrenci şehridir. Eğer sörf, müzik veya sanat tutkunu ya da alışveriş bağımlısıysanız, San Diego’da İngilizce eğitimi alırken, boş zamanınızda ne yapacağınız konusunda asla endişeye düşmezsiniz. San Diego, birçok müze, galeri ve turistik noktalara sahiptir; aynı zamanda Batı Yakası’nın en güneşli ve en popüler sahillerine de çok yakın konumda bulunur. Şehir merkezinde yer alan San Diego’daki Kaplan Dil Okulu yüzme havuzu, barbekü, spa, sauna, 24 saat tenis ve basketbol kortlarına erişim gibi olanaklara sahiptir.

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alacağınız Kaplan San Diego Dil Okulu’nda, Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce eğitimleri verilmektedir.

Kaplan International – San Francisco: Berkeley ve San Francisco

Kaliforniya’nın Berkeley bölgesinde bulunan Kaplan San Francisco Berkeley ya da San Francisco’nun merkezinde bulunan Kaplan International San Francisco, İngilizce öğrenmek için en iyi seçeneklerdendir.

Berkeley ve San Francisco da üniversite şehri oldukları için gece hayatı dinamik ve sosyal yaşamı aktif şehirlerdir. İki şehir de karşılıklı olarak kolay ulaşım olanaklarına sahiptir

Golden Gate Köprüsü, Tilden Park, Alcatraz, Fisherman’s Wharf, Pier 39 ve Napa Valley gibi birçok ünlü lokasyonu keşfederken bir yandan da tercihinize göre ya Berkeley ya da San Francisco’da eğitim alabilirsiniz.

Kaplan International – Santa Barbara

Batı Yakası’nın en iyi sahillerine sahip olan Santa Barbara’daki Kaplan dil okulunda İngilizce öğrenirken bir yandan da okyanus kıyısının tadını çıkarabilirsiniz. Kaplan Santa Barbara dil okulu okyanusa yürüme mesafesi uzaklıkta bulunur. Deniz manzarasına, dünya kalitesinde olanaklara ve rahat bir kolej atmosferine sahip bu modern kampüste, Santa Barbara City College’de eğitim alan uluslararası ve yerel öğrencilerle tanışma şansına sahip olacaksınız.

Öğrencilere haftalık olarak yoğun bir aktivite programı sunulan okul, Disneyland ve Universal stüdyolarına geziler, kumsalda barbekü partileri, beyzbol maçları gibi birçok sosyal aktivite de düzenlemektedir.

 Kaplan International – Seattle

 Amerikan öğrenci hayatını deneyimleyeceğiniz Kaplan Seattle Dil okulunun mükemmel tesisleri sayesinde öğrencilerine kampüs içinde konforlu İngilizce eğitimi sunarken konumu sayesinde öğrencilerin Seattle’daki aktivitelere de katılmasını çok kolaylaştırıyor.

Kaplan Seattle Highline Community Dil Okulu, şehir merkezinden sadece 30 dakika uzaklıktadır ve Seattle’da İngilizce öğrenmek için ideal yerlerden biridir. Rock müziğin babası Kurt Cobain’in vatanı olan bu şehir, Microsoft ve Starbucks gibi dev kurumların da doğduğu yerdir.

Rainer dağında kayak, Space Needle’dan ve Puget Sound’dan şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Kaplan International – Washington DC

İsmini Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk başkanından alan Washington şehrinde bulunan Kaplan International Washington DC Dil Okulu size birçok farklı seviyede, maksimum 15 kişilik sınıflarda İngilizce kursu ve heyecan verici sosyal aktiviteler sunmaktadır. Washington şehri ABD’nin tarihi, politik ve kültürel merkezi olduğu için öğrencilere çok çeşitli imkanlar sunar.

Dünyanın en önemli tarihi yerlerinden biri olan Beyaz Saray’ı gezebilir ve National Mall’da yürüyerek diğer önemli tarihi anıtları ve müzeleri görebilirsiniz.

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button