Kaplan Santa Barbara Dil Okulu

amerika dil okulları

Kaplan Santa Barbara Dil Okulu

  • Kaplan Santa Barbara Dil Okulu

Batı Yakası’nın en iyi sahillerine sahip olan Santa Barbara’daki Kaplan dil okulunda İngilizce öğrenebilirsin. Santa Barbara City College’in okyanus kıyısında bulunan kampüsünde İngilizce öğrenirken, alışveriş yerlerinin, restoran ve kafelerin, dünyanın en güzel sahillerinin tadını çıkarabilirsin. Kaplan Santa Barbara dil okulu okyanusa yürüme mesafesi uzaklıkta bulunur. Deniz manzarasına, dünya kalitesinde olanaklara ve rahat bir kolej atmosferine sahip bu modern kampüste, Santa Barbara City College’de eğitim alan uluslararası ve yerel öğrencilerle tanışma şansına sahip olacaksınız.

Kaliforniya’nın en iyi kumsallarına sahip Santa Barbara şehrindeki okulda, öğrencilere haftalık olarak yoğun bir aktivite programı sunulmakta. Disneyland ve Universal stüdyolarına geziler, kumsalda barbekü partileri, beyzbol maçları bunlardan sadece bazıları…

Kaplan Santa Barbara Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Dersten önce sörfe gidin, Rıhtım boyunca yürüyüş yapın, Las Vegas’a haftasonu gezisine gidin, ünlüleri görmek için Los Angeles’a seyahat edin, tarihi Red Tile yürüme turuna katılın, California şarap evlerinin en iyilerini gezin, State Caddesi’nde sayısız kafelerin, canlı barların ve restoranların tadını çıkarın.

Kaplan Santa Barbara’da sunulan eğitimler:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / Akademik Yıl ve Sömestr Programları / İş İngilizcesi

Kaplan Santa Barbara’da okul olanakları:

  • Deniz manzarası
  • Kütüphane ve spor salonları da olmak üzere kampüs imkanlarına erişim
  • Spor ve sosyal aktivite programları

 

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com