Kaplan Seattle Highline

Kaplan Seattle Highline

  • Kaplan Seattle Highline

Amerikan öğrenci hayatını Kaplan Seattle Highline Community Dil Okulunda keşfedebilirsin. Okulun mükemmel tesisleri sayesinde öğrencilerine kampüs içinde konforlu İngilizce eğitimi sunarken konumu sayesinde öğrencilerin Seattle’daki aktivitelere de katılmasını çok kolaylaştırıyor. Kaplan Seattle Highline Community Dil Okulu, şehir merkezinden sadece 30 dakika uzaklıktadır ve Seattle’da İngilizce öğrenmek için ideal yerlerden biridir. Rock müziğin babası Kurt Cobain’in vatanı olan bu şehir, Microsoft ve Starbucks gibi dev kurumların da doğum yeridir.

Ayrıca doğal güzelliği ile de ün yapmış olan şehirdeki okulda İngilizce öğrenirken, aynı zamanda harika müzik mekanlarına, kayak merkezlerine, ormanlara ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir mesafede olacaksınız.

Kaplan Seattle Highline Community Dil Okulunda Neler yapabilirsiniz? Rainier dağına kayağa gidebilirsin, Seattle şehrini feribotla gezin, Space Needle’dan şehre 360 derece bakın, sanat galerilerini ve müzeleri ziyaret edin, Puget Sound’un nefes kesen manzarasının tadını çıkarın, tarih meraklısı olanlar Wander Tillicum Village’ı ziyaret edin, şehir merkezindeki trend barlara ve restoranlara gidin, yerel pazarlarda antika alışverişi yapın.

Kaplan Seattle Highline Community College sunulan eğitimler:

Tatilde İngilizce / Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / TOEFL Hazırlık / Akademik Yıl ve Sömestr Kursları

Kaplan Seattle Highline Community Dil Okulu imkanları:

  • Highline Community College’in ileri teknolojiye sahip imkanları
  • 100.000 üzerinde kitap, CD ve DVD ile geniş bir kütüphane
  • Kafe ve çalışma odaları ve öğrenci salonu
  • Spor aktiviteleri
  • Yoğun sosyal aktivite programı

 

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com