Kaplan Toronto dil okulu

Kaplan Toronto dil okulu

  • Kaplan Toronto dil okulu

Kaplan Toronto dil okulu, bu arkadaş canlısı şehirdeki hayatı tanımanız için yoğun bir aktivite programı sunmaktadır. Uluslararası öğrenciler arasında popüler olan bu şehir, doğal güzellikleri ile de kayak gibi doğa sporlarını çekici kılıyor.

Turizm ve açık hava sporları yönünden de oldukça popüler olan Toronto’da alışveriş yapmak için okulunuza veya kaldığınız yere yakın birçok mekan bulacaksınız. Kaplan Toronto dil okulu resmi IELTS merkezidir.

Neler yapabilirsiniz? Kanada ve New York sınırında yer alan Niagara Şelasini görün, Kanada’ya yakın veya uzak lokasyonlarda bulunan kayak merkezlerine gidin, CN Tower’ın tepesinden manzarayı izleyin, Ontario’daki büyük sanat galerisini gezin, Kanada müzik haftasında sahne alan müzik gruplarının canlı performanslarını izleyin, şehrin her yerindeki etnik çeşitliliğe sahip bölgeleri keşfedin, profesyonel bir beyzbol maçı izleyin, dünyanın en büyük su kayağı yarışması olan Wakestock’u izleyin.

Kaplan Toronto Okul İmkanları:

Okul aktivite koordinatörü tarafından organize edilen yoğun bir sosyal program, Tam donanımlı multimedya merkezi, Aydınlık/İyi donanımlı sınıflar

Kaplan Toronto Kurslar:

Yoğun İngilizce / Genel İngilizce / Yoğun Akademik Sömestr / IELTS Sınav Hazırlık / Cambridge Sınav Hazırlık / TOEFL Hazırlık

 

 

 

 

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com