Kaplan Vancouver dil okulu

Kaplan Vancouver dil okulu

  • Kaplan Vancouver dil okulu

Vancouver’daki Kaplan dil okulu, bir liman şehri olan British Columbia’nın kalbinde bulunmaktadır, ayrıca bir alışveriş bölgesi olan Robson caddesine de yakın bir konumdadır. Vancouver’ın şehir merkezinden çoğu kayak merkezine ulaşım oldukça kolaydır ve aynı zamanda birçok milli parka da yakındır. Kaplan Vancouver dil okulu, konumu itibariyle şehrin tüm önemli yerlerine kolay erişim sağlamaktadır. Vancouver, doğaya düşkün öğrenciler için ideal bir şehirdir ve muhteşem ormanlara, milli parklara, nehirlere sahiptir.

Neler yapabilirsiniz? Kuzey Amerika’daki en ucuz ve en iyi suşiyi tadın, Pan Pacific’teki şampanya büfesini gezin, dünyanın en popüler kayak merkezlerine gidin, Central parktan bile büyük olan Stanley Park’ta bisiklete binin, Vancouver’ın moda pazarı olan SoMa’yı gezin, tasarımcı markalarını daha uygun fiyata almak için Robson Caddesine gidin, günü birlik bot kiralayın ve False Creek’i görün.

Kaplan Vancouver Kurslar:

Yoğun İngilizce Kursları / Genel İngilizce / Yoğun Akademik Yıl / Yoğun Akademik Sömestr / Cambridge Sınav Hazırlık / TOEFL Sınav Hazırlık / Tatilde İngilizce Kursları / Yoğun IELTS Kursları

Kaplan Vancouver okul imkanları:

Bilgisayar laboratuarı – Cambridge, TOEFL ve IBT sınav merkezi – Öğrenci salonu

 

 

 

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com