Lila Liverpool Dil Okulu

Lila Liverpool Dil Okulu

  • Lila Liverpool Dil Okulu


Liverpool’un önde gelen dil okullarından biri olan LILA* Liverpool 2004’te kurulmuş yeni bir okul olmasına rağmen yenilikçi oluşu ve kaliteli öğrenimiyle öne çıkarak 2012’de İngiltere’nin en iyi dil okulu seçilmiştir. Londra’dan sonra en fazla tiyatro, müze ve galeriyle 2008 Avrupa Kültür Başkenti seçilmenin yanı sıra The Times Survey’in araştırmasına göre de İngiltere’nin en güvenli ve öğrenci yaşamı için en uygun maliyetli şehri seçilmiştir. The Beatles gibi birçok müzik grubunun doğduğu şehir aynı zamanda dünyaca ünlü futbol kulüpleriyle ve festivalleriyle de öne çıkmaktadır.

 

LILA* Liverpool 16 yaş üzerindekiler için Akademik ve İş İngilizcesi, sınav hazırlık kursları, birebir eğitim ve öğretmenler için İngilizce gibi geniş bir dil eğitim yelpazesi barındırmaktadır.

 

British Council tarafından akreditasyonu bulunan LILA* Liverpool toplam 18 sınıfta, maximum 15 öğrenciye kadar eğitim vermektedir. Her sınıfta akıllı tahta ile en etkili şekilde eğitim sunmayı amaçlayan okulumuz aynı zamanda öğrencilerin hem kendi kendilerine gelişimine olanak sağlayacak bir kütüphaneye hem de birbirleriyle ders dışında da iletişime geçebilecekleri bir ortak alan mevcuttur. Birçok konaklama seçeneği olan LILA* Liverpool gerek aile yani konaklama gerekse yurtların kalitelerinden emin olmak için kendi kadrolarıyla birlikte bu yurtları özenle seçip denetim altında tutmaktadır.

 

Lila Liverpool’da sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık İngilizcesi

Akademik İngilizce

İş İngilizcesi

Çocuklar ve Gençler için Kurslar

Öğretmenler için Kurslar

Cambridge Sınavı Hazırlık Kursları

 

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button