LSI New York Dil Okulu

LSI New York Dil Okulu

  • LSI New York Dil Okulu

ABD’nin en büyük iş ve kültür merkezi olarak New York; Amerika tarihindeki liderlik rolünün ve köklü geleneğinin haklı gururunu her zaman yaşar. Ticaretten politikaya, sanattan spor etkinliklerine kadar her şeyi New York’ta bulabilirsiniz.

SoHo’da Metropolitan College of New York’un (MCNY Üniversitesi) Manhattan kampüsünde, Ticaret Bölgesi’nin hemen yanında konumlanmış LSI New York dil okulu; bu kozmopolit şehrin tam merkezinde yer alır.

Tesisler; öğrenci salonu, kütüphane, ücretsiz internet erişimli 40’tan fazla bilgisayarıyla iki bilgisayar laboratuarını kapsar.

24 saat hareketliliği, harika restoranları, müzeleri, Özgürlük Anıtı ve Empire State Binası gibi ünlü yapılarıyla, New York’un kültür ve eğlence olanakları sınırsızdır ve tüm bunlar yoğun ve zengin sosyal programa yansımıştır.

LSI New York Dil okulu, Manhattan’dan muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Okulun diğer imkanları arasında birinci sınıf bir kütüphane, ücretsiz internet erişimli iki bilgisayar odası ve sınavlara çalışmadığınız zamanlarda rahat vakit geçirebileceğiniz bir öğrenci salonu vardır. Amerikalı ve diğer ülkelerden gelen öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm olanaklar mevcuttur. LSI New York, MCNY’de eğitim alan öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Diğer bir deyişle, öğrenciler LSI’de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY’nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilirler. MCNY’nin hızlandırılmış yoğun dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıl süren bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. LSI New York’a katılmak için en az 16 yaş kuralı vardır.

LSI New York’da sunulan kurslar:

  • Genel İngilizce kursları
  • Sınav hazırlık kursları
  • Executive kursları
  • Genç öğrenciler programı
  • Kulüp 40+
  • Öğleden sonra kursu
  • TOEFL / FCE / CAE

LSI New York Amerika dil okulu, LSI New York dil okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com