LSI San Francisco Berkeley

amerika dil okulu LSI San Francisco

LSI San Francisco Berkeley

  • LSI San Francisco Berkeley

San Francisco Koyu, çevre bölgelerine nazaran daha sıcak iklimi, dünyaca ünlü mimarisi ve simgeleriyle Kaliforniya’nın güzel bir parçasıdır. LSI San Francisco Berkeley dil okulu, Berkeley’in merkezinde, müşterek iç ve dış alanları ve camla kaplı büyük avlusuyla 2 katlı bir binada yer almaktadır. Aynı zamanda istasyona ve üniversite kampüsüne de yakındır.

LSI San Francisco Berkeley dil okulunda ücretsiz internet erişimine sahip ki adet öğrenci bilgisayar odası, mutfak, kütüphane ve çalışma odaları mevcuttur.

Prestijli Kaliforniya Üniversitesine ev sahipliği yapan Berkeley; Kuzey Kaliforniya’da, San Francisco koyunun hemen karşısındadır ve birçok restoran, kafe, sinema ve kitapçıya sahip, canlı bir öğrenci şehridir. Koy Bölgesi Golden Gate Köprüsü, ‘Fisherman’s Wharf’ve ‘Alcatraz’ gibi ünlü yerlere sahiptir.‘Wine Country’ ve ‘Monterey Peninsula’ gibi yerlere kolayca geziler ayarlanabilir.

LSI San Francisco Berkeley dil okulu resmi bir TOEIC sınav merkezidir; dolayısıyla sınava okulda girebilirsin. Ayrıca TOEFL ve Cambridge Sınavı (CAE) hazırlık kursları ve daha genel İngilizce programlar da mevcuttur.

LSI San Francisco Berkeley sunulan kurslar:

Sınav hazırlık / Executive kursları / Genç öğrenciler programı / Kulüp 40+ / Genel İngilizce kursları

 

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com