Stafford House International

Stafford House International

  • Stafford House International


Stafford House International

 

Stafford House International, dünya çapında 3 ülkede, 10 farklı şehirde dil eğitimi veren, özellikle genel, akademik ve profesyonel İngilizce programlarına yoğunlaşmanın yanı sıra IELTS, TOEFL, TOEIC gibi sınavlara hazırlık veya üniversite dil yeterlilik sınavına girecek öğrenciler için de uygun programlar sağlamaktadır. Tüm bunların yanında birebir dil eğitimi almak isteyen öğrenciler veya iş İngilizcesinde kendisini geliştirmek isteyenler için de uygundur.

 

Birçok farklı programı içinde barındıran okulda Beginner’dan Proficiency’e her seviyede dil eğitimi almak mümkündür. Dil eğitiminin sadece sınıfta olmadığını her defasında vurgulayan Stafford House International aynı zamanda birçok outdoor aktivite düzenleyip öğrencilerin derste öğrendiklerini pratiğe dökmeleri için olanaklar sağlamıştır.

 

Stafford House Int’ – Boston

Amerika’nın eğitim şehri olarak bilinen Boston, aynı zamanda birçok tarihi görseli de içinde

Massachusetts Institute of Technology

barındırır.Müzelerin, parkların, alışveriş merkezlerinin ve lokal marketlerin yanı sıra herkes tarafından bilinen dünyanın en ünlü üniversiteleri olan Massachusetts Institute of Technology ve Harvard Üniversite’sine ev sahipliği yapmaktadır. Eğitim şehri olmasıyla birlikte 250.000’den fazla öğrenci barındıran şehir aynı zamanda NBA’in önemli takımlardan biri olan Boston Celtics’in şehridir.

 

 

 

 

Stafford House Int’ – Chicago

 

Chicago’da, Michigan Avenue da konumlanmış olan Stafford House International Michigan Gölü’nün hemen yanında yer almakta ve Chicago Sanat Enstitüsü’ne (Art Institute of Chicago) yürüme mesafesindedir. Gelişmiş metro ağıyla bilinen, nerdeyse hangi durakta inerseniz inin en fazla 15dk yürüme mesafesi ile istediğiniz yere varabileceğiniz bir şehirdir.

Millenium Park, The Bean

 

Her hafta düzenlenen festivalleri, canlı müzik geceleri, parkları, müzeleri ve restoranlarıyla ünlenen şehrin diğer bir simgesi yine Amerikan Basketbol ligi NBA’deki en ünlü takımlardan biri olan, 7’den 70’e birçok kişiye basketbolu sevdiren ve basketbolun ikonu haline gelen Micheal Jordan’ın yıllarca basketbol oynadığı Chicago Bulls takımının merkezidir. Tursitlerin uğrak noktası olan Millenium Park’ta The Bean ise şehrin bir diğer simgesi haline gelmiştir.

 

 

 

 

 Stafford House Int’ – San Diego

Google Headquarte

Eğer şehrin hayhuyundan uzakta, sakin bir atmosfer ve sıcak bir deniz kıyısında uzanıp kitabınızı okuyabilir veya sadece uzaklara bakarak düşüncelerde kaybolmak isterseniz San Diego’daki Stafford House International tam olarak hayallerinizdeki yer olabilir. Modern bir binada konumlanmış Stafford House International maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Saymakla bitmeyen, okulun bu yeni binadaki imkanları arasında, oyun odası, masa tenisinin yanı sıra güzel havalarda terasa çıkıp güneşlenebilir sonrasında da ferahlamak için bir adım uzaklıktaki havuza girebilir akşamüzeri de 5 dakika yürüme mesafesindeki marinada yürüyüşe çıkıp bir oh çekebilirsiniz. Her Pazartesi dünyaca ünlü hayvanat bahçesi San Diego Zoo’ya gezi düzenleyen okul, bunun yanında Los Angeles ve Hollywood gibi unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz yerlere geziler düzenleyerek yine derste öğrendiklerinizi pratiğe dökebileceğiniz birbirinden güzel sosyal aktiviteler sağlıyor.

 

Stafford House Int’ –  San Francisco

 

Golden Gate Bridge

Küresel çapta yeni teknolojiler geliştirmenin merkezi olarak bilinen Silikon Vadisinin bulunduğu şehir olan San Francisco; Google, Apple, Facebook gibi dünyaca ünlü birçok teknoloji şirketinin de merkez binasını bulundurmaktadır. Amerika’nın en kozmopolit şehri olan San Francisco’yu her yıl binlerce uluslararası turist ve öğrenci ziyaret etmektedir. Yine şehirdeki sosyal programlara ağırlık veren Stafford House International her hafta Silikon vadisine ve Golden Gate köprüsüne gezi düzenlemekle birlikte Pazar günleri düzenlenen Filmore Jazz Festivali’ne ücretsiz olarak katılım sağlamanız mümkündür.

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button