Stafford House Canterbury

Stafford House Canterbury

  • Stafford House Canterbury

Geleneksel bir İngiliz şehrini deneyimlemek istiyorsanız güzelliği ve ihtişamıyla bilinen Kent, Stafford House okulumuza ev sahipliği yapmaktadır. ”İngiltere’nin bahçesi” olarak da bilinen şehir ayrıca İngiltere’nin en güvenli şehri ünvanı almıştır. Stafford House Canterbury dil okulu, İngiliz  eğitim sistemi için önemli olan British Council onaylıdır ve English UK üyesidir.

Stafford House Canterbury’de sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

IELTS ve Cambridge sınav hazırlık programları

İş İngilizcesi

 

Okulumuzda 15 sınıf mevcuttur ve hepsinde de interactive yazı tahtaları ile öğretmenler en son teknolojiyi kullanmaktadırlar. Derslerde internet kullanımı yapılarak dil kullanımı desteklenmektedir ve HD videolarla  şüphesiz İngilizce kullanımı daha ilgi çekici hale getirilmektedir.

Öğrencilerimiz okulumuza sadece 30 dakika mesafede bulunan müthiş kumsallarda harika anılar biriktirebilirler. Herne Bay müthiş Victorian evleriyle meşhurdur. Whitstable bütün yolları harika plajlara çıkan bir sahil kasabasıdır. İngilterenin en güzel doğası şüpesiz ki White Cliffs Dover’dadır; ayrıca barış ve umut simgesi olduğundan İngiltere’nin ikonudur. Milyonların ziyaret ettiği manzarası okulumuza sadece 45 dakika mesafededir. Leeds Castle ise okulumuza 45 dakika mesafede olup Güney Doğu İngilterenin en iyi korunmuş kalesi 1119 yıllarında yapılmıştır ve  500 dönüm yeşilliğin içinde piknik yapmak ve dinlenmek için idealdir. Canterbury Cadhedral, St Augustine, Abbey ve Dover Castle tarih ve kültür dolu şehirin en ilgi gören yerlerindendir.

Hızlı trenle sadece 1 saatte Londra’ya gidilebilir ve Big Ben, Buckingham Palace, Hyde Park, The River Thames’i ziyaret edebilir ve çok sayıda eğlenceli aktivite yapabilirsiniz.Stafford House Canterbury Dil Okulu Tanıtım VideosuStafford House Canterbury Dil Okulu Harita Konumu


Stafford House Canterbury İngiltere Dil Okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com