Stafford House London

Stafford House London Dil Okulu

Stafford House London

Yurtdışı eğitim

  • Stafford House London

Stafford House London dil okulu, 1952 yılından itibaren eğitim veren İngiltere´nin en kaliteli dil okullarından biridir. English UK üyesi ve British Council onayı olan okulumuz verdiği kaliteli eğitimle fark yaratmaktadır.

Okulumuzda sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

IELTS ve Cambridge sınav hazırlık programı

Bire bir İngilizce

 

Londra, çok dinamik ve global bir şehir olup herkes için yapacak bir şey mutlaka vardır. Stafford  House London dil okulu, şehrin ortasında bulunmasından dolayı avantajlı bir lokasyona sahiptir. Dünyanın en iyi ikinci metro sistemi Londra’dadır ve okulumuz Holborn metro istasyonu yanında konumlanmıştır. Meşhur Covent Garden’da sokak sanatçılarının performaslarını ve ücretsiz klasik müzik senfoni orkestralarının konserlerini dinleyebilirsiniz. Leicester Square’de dünyanın en iyi film galalarına tanık olabilir, Odeon sinemalarında film izleyip China Town’da harika zaman geçirebilirsiniz. Okulumuz ayrıca Londra’nın en ilgi gören yerleri British Museum ve Oxford Street’e yürüme mesafesindedir.

Stafford House London sınıfları 10-14 kişiliktir ve toplam 20 tane sınıf vardır. Okulumuz İngilizce konuşma dilini desteklemek adına farklı ülkelerden öğrencileri biraraya getirme konusunda çok dikkatli davranmaktadır. İnteraktif yazı tahtalarıyla öğretmenler en son teknoloji kullanarak öğretim yapmaktadır. Derslerde internet kullanımı ,HD video ve sosyal ağlar kullanımı yapılarak dil kullanımı etkili hale getirilmektedir. Ayrıca okulumuzda öğrencilerimizin güzel zaman geçirebileceği ögrenci salonu ve kafe bulunmaktadır.


Stafford House London ingiltere dil okulunda sunulan eğitim programları:

Genel ingilizce, Yoğun ingilizce, Süper Yoğun ingilizce, İş ingilizcesi, IELTS, Cambridge ESOL, Birebir ingilizce


Stafford House Londra Dil Okulu Tanıtım Videosu


Stafford House Londra dil okulu harita konumu


İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com