Soho UK Education ile İngiltere’ye Master Başvurusu Yapmanın Avantajları Nelerdir?

  • Garantili yerleştirme hizmeti sunmaktayız.
  • Danışmanlarımız ‘’British Council UK Education Advisors Training’’sertifikalıdır; İngiltere’de eğitim konusunda uzman bilgiye sahip oldukları İngiliz resmi kurumları tarafından onaylıdır.
  • Soho UK Education, her yıl düzenli olarak İngiliz üniversitelerinin International Officer’ları, Admission Officer’ları ve çok sayıda öğretim görevlileri tarafından ziyaret edilmekte ve danışmanlarımız bilgilendirilir. Aynı şekilde danışmanlarımız da sık sık İngiltere ziyaretleri ile bu üniversitelerle görüşme yapar ve eğitimlerine katılır. Bu sayede öğrenciyi en güvenilir ve doğru şekilde bilgilendirir ve rehberlik hizmeti sunar.
  • Soho UK Education, üniversite başvuruları aşamasında karşılaşabilecek her türlü problemde üniversite yetkilileri ile doğrudan irtibata geçebilmekte ve sorunları kısa sürede çözebilmektedir.
  • Tier 4 vize başvurusu çok dikkatli yapılması gereken bir süreçtir ve maalesef birçok öğrenci doğru profesyonel danışmanlık hizmeti almadıklarında vize başvurularında red almaktadır ve bu durum öğrencilerin sene kaybetmelerine sebep olur ve kariyer hedeflerine zarar verir. İngiltere vize başvurularında Soho UK Education, profesyonel ve uzman bilgiye sahiptir.
  • Soho UK Education, İngiltere’de master eğitimi başvurularında öğrencinin aldığı eğitim/karakterine en ideal şehir, en uygun bölüm ve üniversite seçiminde büyük tecrübeye sahiptir.
  • Başvurularda çok önemli bir faktör olan ‘’Statement of Purpose’’ dediğimiz niyet mektubu ve bu mektubun edit yapılması ve üniversitenin kabul edeceği bir format ve akademik dil seviyesinde olması konusunda, İngiltere eğitimli uzman Türk ve İngiliz eğitim danışmanlarımız rehberliğinde risk almazsınız.
  • Konaklama, ulaşım, havaalanı transferi ve oryantasyon  gibi diğer bir çok alanda da öğrenciye tam destek sağlamaktayız ve bu sayede öğrencilerin rahat bir eğitim almasına yardım etmekteyiz.