İngiltere Master

İngiltere Master

İngiltere birçok farklı kültürü içinde barındıran ve muhtemelen de Avrupa’nın en kozmopolit ülkesidir. İngiltere’ye her yıl 400.000’in üzerinde uluslararası öğrenci, kalitesi kanıtlanmış İngiliz eğitiminden faydalanmak için gelmektedir.

İngiltere üniversiteleri dünyanın en iyi araştırma olanaklarına sahiptir; araştırma gücü yüksek üniversiteleri ile İngiltere, üniversite eğitimi için en ideal ülkelerden biridir. Ayrıca akademik olarak ün kazanmış Cambridge, Oxford, Imperial College gibi köklü üniversitelerin çoğu İngiltere'de bulunmaktadır. İngiltere Üniversiteleri  toplamda 91 Nobel Ödülü kazanmıştır ve bu İngiliz üniversitelerinin gücünün kanıtıdır.

Uluslararası Kariyer Eğitimi

İngiliz eğitim sistemini titizlikle uygulayan İngiltere üniversiteleri, öğrencilerine yeni fikirler ve yaratıcılıklarını keşfetmek için sınırsız özgürlük sunmaktadır. Bu eğitimlere katılan öğrencilerin bireysel anlamda araştırma ve çalışmalarını teşvik etmekle beraber aynı zamanda diğer öğrenciler ile birlikte etkileşim gerektiren grup faaliyetlerine katılması hedeflenir.

Eğitmenler genellikle öğrencilerin öz güvenini geliştiren tavırlar sergiler ve yaratıcı düşünmelerini sağlayacak açık ve özgür bir çalışma ortamı oluştururlar.

İngiltere’ de Eğitim Seçenekleri

Sertifika, diploma, lisans ve lisansüstü dereceleri olmak üzere İngiltere üniversiteleri geniş bir eğitim yelpazesi sunar. Öğrenciler ayrıca kariyer merkezli çalışma programları da seçebilmektedir.

İngiltere master programları çoğunlukla 1 yıl sürmektedir. Öğrenciler kampüs ortamında veya uzaktan eğitim seçenekleri arasında seçim yapılabilmektedir.

İngilizce dil becerilerini tazelemek isteyen öğrenciler için ise sonsuz seçenek bulunmaktadır.

İngiliz eğitim sisteminin en önemli özelliklerinden biri derslerin öğrencilerin kariyer tercihlerine odaklı gerekli becerileri kavramaları için dizayn edilmesidir.

Uluslararası kariyer planlamasında İngiltere master seçenekleri her zaman öğrencinin hedefine en uygun seçenek olarak yerini korumaktadır.

İngiltere master için bizden destek alın ve garantili yerleştirme hizmetimizden faydalanın: 0216 372 60 62

Bir cevap yazın