ingiltere master

İngiltere birçok kültürü içinde barındıran çok kültürlü toplumun en önemli eşiklerinden biridir ve muhtemelen de Avrupa’nın en kozmopolit ülkesidir. İngiltere’ye her yıl 400.000’in üzerinde  uluslararası öğrenci dünyaca kalitesi bilinen İngiliz eğitiminden faydalanmak için gelmektedir.

İngiltere üniversiteleri dünyanın en iyi araştırma olanaklarına sahiptir; araştırma gücü yüksek üniversiteleri ile İngiltere master için en ideal ülkelerden biridir. Ayrıca İngilterede, dünyada akademik olarak ün kazanmış köklü üniversitelerin birçoğu bulunmaktadır – Cambridge, Oxford, Imperial gibi. İngiltere Üniversiteleri  toplamda 88 Nobel Ödülü kazanmıştır ve bu İngiliz üniversitelerinin gücünü göstermektedir..

Uluslararası Kariyer eğitimi

İngiliz eğitim sistemini titizlikle uygulayan İngiltere üniversiteleri öğrencilerine yeni fikirler ve yaratıcılıklarını keşfetmek için özgürlük sunmaktadır. Bu eğitimlere katılan öğrencilerin bireysel anlamda araştırma çalışmalarını teşvik etmekle beraber aynı zamanda diğer öğrenciler ile birlikte etkileşimi gerektiren grup faaliyetlerine katılması planlanır.

Eğitmenler genellikle öğrencilerin öz güvenini oluşturucu tavırlar sergilerler  ve yaratıcı düşünmelerini sağlayacak açık ve özgür bir çalışma ortamı oluştururlar.

İngiltere’ de Eğitim seçenekleri

Sertifika, diploma, lisans ve lisansüstü dereceleri olmak üzere İngiltere üniversiteleri geniş bir eğitim program seçenekleri sunar. Öğrenciler ayrıca kariyer merkezli çalışma programları da seçebilmektedirler.

İngiltere’de yüksek lisans programları çoğunlukla 1 yıl sürmektedir. Öğrenciler kampüs ortamında veya uzaktan eğitim seçenekleri arasında seçim yapılabilmektedir.

İngilizce dil becerilerini tazelemek isteyen öğrenciler için ise sonsuz seçenek bulunmaktadır.

İngiliz eğitim sisteminin en önemli özelliklerinden biri derslerin öğrencilerin kariyer tercihlerine odaklı gerekli becerileri kavramaları için dizayn edilmesidir.

Uluslararası kariyer planlamasında İngiltere master seçenekleri her zaman öğrencinin hedefine en uygun seçenek olarak yerini korumaktadır.

ingiltere master için bizden destek alın: 0216 372 60 62

Bir Cevap Yazın