Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim

Soho UK Education, özellikle İngiltere üniversiteİngiltere yüksek lisans ve İngiltere dil okulları konularında uzmanlaşmıştır. Soho UK Education, dünyanın bir çok ülkesinde yer alan  eğitim kurumlarında eğitim için  yurt dışı eğitim öncesi rehberlik ve kayıt süresince gerekli aşamalar konusunda tam destek sağlar, ayrıca Soho UK Education’ın rehberlik ettiği yurtdışında okuyan öğrencilerine desteği, eğitim süresince gerek kendileri ile gerekse okulları ile iletişim halinde olarak devam eder. Yurtdışı eğitim ile uzman destek hattımız 0216 372 60 62 dir.

İngilterede eğitim konusunda eşsiz tecrübesi olan Soho UK Education, size birçok yurtdışı eğitim alternatifi sunacaktır. Her öğrencinin ihtiyacına uygun mutlaka bir eğitim ve çözüm vardır.

Soho UK Education, İngilterede eğitimde en çok tercih edilen güvenilir kurumlardan biridir ve özellikle İngiltere üniversiteleri, İngiltere master ve İngiltere dil okulu konularında size tam ve eksiksiz destek olacaktır.

Yurtdışında ingilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için sonsuz sayıda seçenek vardır ve İngiltere bu alanda köklü ve kaliteli eğitimi ile her zaman ön plana çıkmıştır.

Dünyanın hemen hemen heryerinde ingilizce eğitimi veren dil okulları vardır ve bu ülkeler içerisinde ingiltere dil okulları başta gelmek üzere diğer popüler seçenekler amerika dil okulları ve Kanada dil okulları olmaktadır.

Genel dil okulları listesi

Amerika dil okulları listesi

Kanada dil okulları listesi

ingiltere dil okulları listesi

Bir Cevap Yazın