Eurocentres Dil Okulları

Eurocentres Dil Okulları

  • Eurocentres Dil Okulları


Eurocentres Dil Okulları

Eurocentres Bournemouth

Avrupa’nın en popüler ve ödüllü deniz kenarı yerleşimine sahip olan Bournemouth, yaz aylarındaki harika şovları, canlı gece hayatı ve alışveriş yerleri ile turistlerin yıl boyunca ilgisini çekmektedir. İngiltere’nin en iyi, Avrupa’nın ise en iyi 4. sahil yerleşimi olarak seçilen Bournemouth şehri güzel sıcak bir iklime sahiptir. Eurocentres Bournemouth dil okulu, bulunduğu bölgenin en iyi okullarından biridir.

Bournemouth’da neler yapabilirsin? Kumsal boyunca yürüyüş yapabilir ve güneşlenebilirsin, alışveriş merkezlerini veya küçük butikleri gezebilirsin, lezzetli deniz ürünlerini tadabilirsin, yakında bulunan Dorset’i ziyaret edip, kalelerini ve tarihi binalarını dolaşabilirsin, deniz kenarında gerçekleştirilen festivallerin tadını çıkarabilir ve Bournemouth’un sörf okulunda sörf yapmayı öğrenebilirsin.

Eurocentres Bournemouth dil okulu, Viktorya zamanından kalma bahçeli bir binada eğitim vermektedir; deniz kıyısına ve şehir merkezine yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Okul 14 adet geniş sınıfa, büyük bir konferans salonuna ve wi-fi internet bağlantısı olan öğrenme merkezine sahiptir. Kafetaryası ara öğün ve öğle yemekleri sunmaktadır.

 

Eurocentres Brighton Dil Okulu

Londra’dan trenle sadece 50 dakika uzaklıkta olan Brighton, muhteşem doğası ile ün yapmış Sussex Downs ile denizin arasında yer alan enerji dolu bir şehirdir. ‘Deniz Kıyısındaki Londra’ olarak da bilinen Brighton şehri, iki kaliteli üniversiteye ve İngiltere’deki en büyük sanat ve komedi festivallerine ev sahipliği yapmakla gurur duyar. Eurocentres Brighton dil okulu, bu güzel şehrin kaliteli okullarından biridir.

Eurocentres Brighton İngiltere Dil Okulu,  şehir merkezinde dünyaca ünlü Royal Pavilion’un karşısında yer alır ve plaja sadece 5 dakika uzaklıktadır. Okulda toplam 14 adet geniş ve aydınlık sınıf vardır. Eurocentres Brighton’da ayrıca rehberli bireysel çalışma için öğrenme merkezi, wi-fi bağlantılı bilgisayar odası ve konforlu bir öğrenci ortak alanı bulunur.

 

Eurocentres London Dil Okulu

Eurocentres London Dil Okulunda neler yapabilirsin? National Portrait Galeri’yi ziyaret edebilirsin, Leicester Square’deki Odeon’da dünyaca ünlü filmlerin galalarına katılabilirsin, yakında bulunan Trafalgar Square’de öğle yemeği yiyebilir, kraliyet ailesini görmek için Buckingham Sarayına gidebilirsin, dünyanın popüler müzikallerini izleyebilir ve Soho’daki bar veya klüplerde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsin. Eurocentres London dil okulu bu güzel şehrin kaliteli okullarından biridir.

Eurocentres London İngiltere Dil Okulu, Victoria Station’a çok yakın 19. yüzyıldan kalma bahçeli şık bir binada eğitim vermektedir. Okulda toplam 17 adet sınıf, wi-fi bağlantısı olan bir öğrenme merkezi, dinlenmek için snack bar ve konforlu öğrenci ortak alanları vardır.

 

Eurocentres London Greenwich Eltham

Eurocentres London Eltham dil okulu, Britanya’nın en büyük IELTS sınavı merkezlerinden biridir. Okul toplam 17 sınıf, wi-fi internet bağlantılı öğrenme merkezi ve iki adet büyük konferans salonuna sahiptir. Okul köy yaşamına özgü bir atmosfer vermektedir ve şehir merkezine yakın bir mesafede bulunur. Londra’nın yeşil sessiz bir bölgesinde bulunan Eltham Londra şehir merkezine trenle sadece 25 dakika uzaklıktadır.

 

Eurocentres Cambridge Dil Okulu

Toplam 16 sınıfı, eğlence ve dinlenme alanı, kafetarya ve güzel terası ile Eurocentres Cambridge İngiltere’nin en büyük dil okullarından olup, ayrıca resmi IELTS sınav merkezidir.

 

Eurocentres İngiltere dil okullarında verilen kurslar:

Genel İngilizce

easyEnglish

İş İngilizcesi

IELTS/FCE/CAE/CPE/TOEIC

Fulltime IELTS

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button