Frances King Dil Okulu

Frances King Dil Okulu

  • Frances King Dil Okulu

Frances King Dil Okulu

Frances King Dil Okulu Londra’da toplam 3 okula sahiptir. Kensington ve Belgravia okulları yıl boyunca eğitim sunar. Marylebone’da ki okulu ise yaz aylarında hizmet vermektedir. Bu tüm 3 okul da Londra’nın Zone 1’inde yer alır. Kensington’daki okul üç binadan oluşmaktadır – birinci okul Gloucester Road metro istasyonunun tam karşısında, diğeri Wetherby Gardens’dan kısa bir yürüyüş mesafesi uzakta ve bir diğeri de Queen’s Gate’deki ek binadır.

Yetişkinler için olan yaz okulu, Bond Street metro istasyonundan 4 dakika yürüyüş mesafesindedir ve Londra’nın Doğu kısmındaki meşhur Marylebone bölgesindedir. Bond Caddesi ve Oxford Caddesi kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktadır. Belgravia’daki okul, Victoria ve Hyde Park Corner Metro İstasyonlarının yakınında iki binadan oluşur. Buckingham Sarayı, Hyde Park, Parlamento Binası ve Big Ben’e ev sahipliği yapan Westminster çok kısa bir yürüyüş mesafesindedir. High Street Kensington Metro İstasyonu’ndan kısa bir yürüyüş mesafesinde olan müstakil rezidans kampüsü, güzel bahçelerin olduğu bir meydanda bulunur. Gençler için rezidans programı yaz aylarında burada yapılmaktadır.

Frances King dil okulu, öğrencilerine interaktif akıllı tahtalar, en son teknoloji araçları sunan online öğrenme uygulamaları ve diğer gelişmiş teknolojiler sağlamaktadır. Yüksek hızlı kablosuz internet erişimi tüm binalarda bulunmaktadır.

Frances King’te sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce, Akademik Yıl/Sömestr, IELTS, FCE, CAE, English for Everyday, İş İngilizcesi, Birebir İngilizce, Aile Programı, Yaz Okulu

Frances King Dil Okulu Tanıtım Videosu

Frances King Dil Okulu Harita Konumu


Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button