Regent Dil Okulları

Regent Dil Okulları

  • Regent Dil Okulları


Regent Bournemouth Dil Okulu

Regent Bournemouth dil okulu eğitiminde neler yapabilirsin? Kumsal boyunca yürüyüş yapabilir veya güneşlenebilirsin; lezzetli deniz ürünlerini tadabilirsin, yakında bulunan Dorset’i ziyaret edebilir, büyüleyici kalelerini ve tarihi binalarını gezebilirsin, deniz kenarında gerçekleştirilen festivallere katılabilir, New Forest Ulusal Park’ı ziyaret edebilirsin ve Bournemouth’un sörf okulunda sörf yapmayı öğrenme fırsatı yakalayabilirsin.

Regent Scanbrit, Bournemouth dil okulu deniz kıyısına yakın bir mesafede bulunmaktadır. Okul, ünlü New Forest’a, şirin Dorset köylerine ve Jurassic Coast’a yakın mesafede bulunur. Londra’ya 95 dakika süren bir tren yolculuğu ile varabilirsiniz. Okul öğrenci lounge odası, ücretsiz wi-fi internet erişimi, bilgisayar merkezi ve yaz ayları barbekü yapılan güzel bir bahçeye sahiptir. Maksimum sınıf mevcudu 12 dir ve okul 175 öğrenci kapasitesine sahiptir. Regent Scanbrit, Bournemouth okulu şehir merkezine ise 5 kilometre uzaklıktadır.

 

Regent Brighton Dil Okulu

Regent Brighton Dil Okulu şık bir binada hizmet vermektedir ve şehir merkezi ve sahil çok yakın mesafededir. 175 öğrenci kapasiteli okulda sınıfların ortalama mevcudu 12’dir.

Brighton şehri, coğrafi olarak güneyde bulunduğundan, diğer İngiliz şehirleri ile karşılaştırıldığında daha ılıman ve güneşli bir iklime sahiptir. Şehirde öğrenci nüfusunun yoğun olması gece hayatı ve sosyal aktivitelerin zengin olmasına olanak sağlamaktadır. Güneşli havalarda kitabınızı ya da kahvenizi alarak plajda bulunan meşhur Brighton Pier’e gidip günün yorgunluğunu atmak ve arkadaşlarınızla sohbet etmek sizi mutlu edecek.

 

Regent Cambridge Dil Okulu

Dünyanın en ünlü eğitim merkezlerinden biri olan Cambridge, Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan tarihi etkileyici bir şehirdir. Şehirde kolejleri ve müzeleri ziyaret edebilir, ünlü kafe ve restoranlarında zaman geçirebilir ve canlı gece hayatı ile eğlenebilirsin. Regent Cambridge dil okulu özellikle IELTS eğitimlerinde uzman bir dil okuludur ve yüksek başarı oranlarına sahiptir. Okulda öğrenci ortak alanı, bilgisayar odası, ücretsiz internet erişimi ve kafe vardır.

Sınıf mevcutları maximum 12 olup tüm okulun 160 öğrenci kapasitesi vardır.

Regent Cambridge İngiltere Dil Okulunda neler yapabilirsin? Cambrige Üniversite’sinin kolejlerini gezebilirsin, Cam nehrinde kayığa binebilir veya çevresinde yürüyüş yapabilirsin, bisikletinizle çevre şehirlere günü birlik gezi yapabilirsin, Chilford Hall üzüm bağını görmek için tura katılabilirsin, sanat, teknoloji ve bilim müzelerini gezebilirsin.

 

Regent Edinburgh Dil Okulu

Regent Edinburgh dil okulu, IELTS eğitimlerinde uzman bir dil okuludur. Okulda ücretsiz internet erişimi, öğrenci ortak alanı, bilgisayar merkezi ve kafe bulunur. Regent Edinburgh’da her sınıfta maximum öğrenci sayısı 12 olup okul 160 öğrenci kapasitesine sahiptir.

Edinburgh, İskoçya’nın başkentidir ve Avrupa’nın en güzel şehri olarak bilinmektedir. Şehir özellikle sunduğu zengin kültürel aktiviteleri ve festivalleri ile isim yapmıştır. Yaz aylarında yapılan Edinburgh Fringe Festivali dünyadaki en büyük sanat festivalidir. UNESCO’nun ilk edebiyat şehri olan Edinburgh ayrıca şehrin “Old Town” ve “New Town” bölgeleri ile UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunur.

 

Regent London Dil Okulu

Regent London Dil Okulu, Londra’nın kalbinde yer almaktadır. Trafalgar Square, Covent Garden ve Leicester Square okula çok yakındır. 1964 yılında kurulan Regent London okulu 300 yıllık bir binada eğitim vermektedir ve Embankment Bahçeleri ve Thames nehrine komşudur. Okulda öğrenci alanı, ücretsiz internet erişimi, executive lounge ve bilgisayar merkezi vardır. Regent London İngiltere Dil Okulu, 300 öğrenci kapasitesine sahiptir.

Ekonomi, siyaset ve modanın başkenti olan Londra, sadece İngiltere’nin değil aynı zamanda dünyanında merkezi olup tarihi yapısıyla büyüleyen ve birçok farklı kültürü barındıran bir şehirdir. Peki Londra’da neler yapabilirsiniz? Portobello ve Camden Town’da bulunan açık pazarlarında keyifli bir alışveriş yapabilir, Hyde Park’ta huzurlu güzel bir yürüyüş yapabilir ya da London Eye’da 45 dakika süresince tüm Londra’yı ayaklarınızın altına serebilir, gece ise ünlü Soho’da dünyaca ünlü eğlence mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Oxford Street’de yürürken Londra’nın modaya yön veren bir şehir olduğunu hisseder ve gerçek bir kozmopolit şehrin tüm güzelliklerini doyasıya yaşarsınız. Ünlü parlamento binası, nöbet tutan askerleriyle ünlü Londra Kulesi, yılbaşı kutlamalarının ortak adresi Trafalgar meydanı, Atatürk de dahil dünya tarihinde önemli yere sahip ünlülerin canlandırma heykellerinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi ve görkemli Buckingham Sarayı tüm dünyanın ilgisini çeken yapılardır.

 

Regent Oxford Dil Okulu

Regent Oxford Dil Okulu eğitiminde neler yapabilirsin? Oxford üniversitesi’nin ünlü kolejlerini gezebilirsin, pek çok ünlü edebiyatçıya ilham kaynağı olan şehri keşfedebilir, trene atlayıp ve günübirlik olarak Londra’ya gidebilirsin, Shakespeare’in doğum yeri olan Stratford-Upon-Avon’u ziyaret edebilir, Cherwell nehrinde kayığa binebilirsin, panoramik manzaralar için St. Mary Church kalesine çıkabilir, Christ kilisenin etrafında piknik yapabilirsin, ve kapalı pazarda merak içinde alışverişe doyabilirsin.

Oxford, 12. yüzyılda kurulan Oxford Üniversitesine ev sahipliği yapan turistlerin İngiltere’deki en favori yerlerinden biridir. Regent Oxford dil okulu, Victoria döneminden kalma çok güzel bir binada eğitim vermektedir. Okul dil laboratuarı, kütüphane ve çalışma odalarına sahiptir. Okul öğrencilerin güzel zaman geçirebileceği harika bir bahçeye sahiptir. Regent okulları IELTS eğitiminde oldukça başarılıdır. Okula 20-25 dakika mesafede tek kişilik özel banyolu yurt olanakları mevcuttur.

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button