Stafford House Dil Okulları

Stafford House Dil Okulları

  • Stafford House Dil Okulları

Stafford House Brighton

Stafford House Brighton dil okulu, Brighton şehir merkezine 10 dakika yürüyüş mesafesindedir ve deniz kıyısı birkaç yüz metre uzaklıktadır. Toplam 16 sınıftan oluşan okul 224 öğrenciye kadar kapasiteye sahiptir. Okulda tüm sınıflarda interaktif akıllı tahta, yüksek hızlı internet erişimi, kütüphane, IT suite ve bahçe bulunur. Okul Brighton’ın en iyi konumlu dil okullarından biridir. Konaklama olarak aile yanı ve yurt seçenekleri bulunmaktadır.

 

Stafford House Canterbury

Geleneksel bir İngiliz şehrini deneyimlemek istiyorsanız güzelliği ve ihtişamıyla bilinen Kent, Stafford House okulumuza ev sahipliği yapmaktadır. ”İngiltere’nin bahçesi” olarak da bilinen şehir ayrıca İngiltere’nin en güvenli şehri ünvanını almıştır. Stafford House Canterbury dil okulu, İngiliz  eğitim sistemi için önemli olan British Council onayına sahiptir ve ayrıca English UK üyesidir. Okulumuzda toplam 15 sınıf mevcuttur ve hepsinde de interactive yazı tahtaları ile öğretmenler en son teknolojiyi kullanmaktadırlar. Derslerde internet kullanımı yapılarak dil kullanımı desteklenmektedir ve HD videolarla  şüphesiz İngilizce kullanımı daha ilgi çekici hale getirilmektedir.

Öğrencilerimiz okulumuza sadece 30 dakika mesafede bulunan müthiş kumsallarda harika anılar biriktirebilirler. Herne Bay müthiş Victorian evleriyle meşhurdur. Whitstable bütün yolları harika plajlara çıkan bir sahil kasabasıdır. İngilterenin en güzel doğası şüphesiz ki White Cliffs Dover’dadır; ayrıca barış ve umut simgesi olduğundan İngiltere’nin ikonudur. Milyonların ziyaret ettiği manzarası okulumuza sadece 45 dakika mesafededir. Leeds Castle da okulumuza 45 dakika mesafede olup güneydoğu İngilterenin en iyi korunmuş kalesi 1119 yıllarında yapılmıştır ve 500 dönüm yeşilliğin içinde piknik yapmak ve dinlenmek için idealdir. Canterbury Cadhedral, St Augustine, Abbey ve Dover Castle tarih ve kültür dolu şehirin en ilgi gören yerlerindendir.

Canterbury’den hızlı trenle sadece 1 saatte Londra’ya gidilebilir ve Big Ben, Buckingham Palace, Hyde Park, The River Thames’i ziyaret edebilir ve çok sayıda eğlenceli aktivite yapabilirsiniz.

 

Stafford House London

Stafford House London dil okulu, 1952 yılından itibaren eğitim veren İngiltere´nin en kaliteli dil okullarından biridir. English UK üyesi ve British Council onayı olan okulumuz verdiği kaliteli eğitimle fark yaratmaktadır.

Londra, çok dinamik ve global bir şehir olup herkes için yapacak bir şey mutlaka vardır. Stafford  House London dil okulu, şehrin ortasında bulunmasından dolayı avantajlı bir lokasyona sahiptir. Dünyanın en iyi ikinci metro sistemi Londra’dadır ve okulumuz Holborn metro istasyonu yanında konumlanmıştır. Meşhur Covent Garden’da sokak sanatçılarının performaslarını ve ücretsiz klasik müzik senfoni orkestralarının konserlerini dinleyebilirsiniz. Leicester Square’de dünyanın en iyi film galalarına tanık olabilir, Odeon sinemalarında film izleyip China Town’da harika zaman geçirebilirsiniz. Okulumuz ayrıca Londra’nın en ilgi gören yerleri British Museum ve Oxford Street’e yürüme mesafesindedir.

Stafford House London’da sınıflar ortalama 11 kişidir ve toplam 20 tane sınıf vardır. Okulumuz İngilizce konuşma dilini desteklemek adına farklı ülkelerden öğrencileri bir araya getirme konusunda çok dikkatli davranmaktadır. İnteraktif yazı tahtalarıyla öğretmenler en son teknoloji kullanarak öğretim yapmaktadır. Derslerde internet kullanımı ,HD video ve sosyal ağlar kullanımı yapılarak dil kullanımı etkili hale getirilmektedir. Ayrıca okulumuzda öğrencilerimizin güzel zaman geçirebileceği ögrenci salonu ve kafe bulunmaktadır.

 

Stafford House Cambridge

Cambridge şehri dünyaca ünlü üniversitesi ve eğitim kurumlarıyla, muhteşem tarihi ve doğa güzelliği ile dünyada marka olmuş bir şehirdir. Stafford House Cambridge okulumuz şehir merkezinde bulunmaktadır ve okul zengin sosyal aktiviteleri ile öğrencilerin keyifli ve güzel bir deneyim kazanmasına da olanak sağlar. Toplam 11 sınıfı olan okulumuzun öğrenci kapasitesi 150 civarındadır ve ortalama öğrenci sayısı her sınıfta 10 dur. Konaklama olarak okul aile yanı ve yurt seçeneklerini öğrencilerimize sunmaktadır.

 

Stafford House İngiltere dil okullarında sunulan eğitimler:

Genel İngilizce (haftada 20/25/30/35 ders)

IELTS/FCE/CAE/CPE

İş İngilizcesi

Yaz Okulları

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button