Wimbledon School of English

Wimbledon School of English

  • Wimbledon School of English

İngiltere’nin en eski dil okullarından biri olan Wimbledon School of English, 1964’te kurulmuş olup Bilim Müzesi’nden Doğa Tarihi Müzesi’ne kadar birçok farklı müzenin bulunduğu, Londra’nın önemli istasyonlarından biri olan South Kensington’a 20 dakika uzaklıktadır. Edwardian bir binada Londra’nın stresinden uzakta nezih bir semt olan Wimbledon’da konumlanmış olan okulun çevresinde birçok alışveriş merkezi, kafe ve okula üç dakikalık bir mesafede metro istasyonu vardır. Bu sayede Londra’nın merkezine de kolayca ulaşım sağlar ve dünyanın en kozmopolit şehirlerinden birini de keşfedebilme imkanına sahip olursunuz.

Resmi IELTS, Cambridge ve Pearson sınav merkezi olan okul, profesyonel öğretmen kadrosuyla öğrencilerine maksimum 14 kişilik sınıflarda Genel ve Yoğun İngilizce dersleri vermektedir. Ödünç alabileceğiniz 300 tane film, bilgisayar odası, ücretsiz Wi-Fi, masa tenisi, öğrenci odası ve büyük bir bahçesi olan okul yaz aylarında 11- 16 yaş arası öğrencilere Londra’nın bir saat uzaklığında bulunan bir kampüste yaz okulu hizmeti de sunmaktadır.

 

Wimbledon School of English’de Sunulan Programlar:

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, İletişim Becerileri, Gramer ve Yazma Kursları, IELTS Hazırlık, TOEIC Hazırlık, TOEFL Hazırlık, Teacher Refresher Programı, Film Yapımcılığı için İngilizce, Finans İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, 40+ Yaş Grubu için İngilizce ve Kültür programları

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button