Beet Language Centre Dil Okulu

Beet Language Centre Dil Okulu

  • Beet Language Centre Dil Okulu

Beet Language Centre, 1979’da kurulmuş ve o günden itibaren her geçen gün istikrarla büyüyen bir dil okuludur. Okulumuz bir aile okuludur; bu nedenden okula bu dostluk ve sıcaklık yansımıştır.

Beet’de sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

IELTS  ve Cambridge sınavları hazırlık

Akademik İngilizce

Medya,müzik,film,iş,turizm İngilizcesi

Öğretmenler için kurslar

Okulumuz British Council ve English UK tarafından akredite edilmiştir. Beet Language Centre, kaliteli İngilizce eğitiminden dolayı IALC ve TEN üyesi olmaya hak kazanmıştır. Okulumuz öğretim dışında konaklama, yönetim ve çok kapsamlı sosyal program alanlarında da kalitesini sürdürmektedir. Konaklama aile evleri, öğrenci evleri ve yaz daireleri olarak sunulmaktadır. Genelde 20-40 yaş arası farklı milletten öğrenciler gelmekte ve yaş ortalaması 20-29 dur. Minimum eğitim alma yaşı ise 17 dir. Beet Language Centre 40 yıla yakın tecrübesiyle ve etkili İngilizce dil programları ile İngilizce öğrenmek için ideal bir ortamdır.

Okulumuzda 16 sınıf mevcuttur ve tüm sınıflarda interaktif akıllı yazı tahtaları bulunmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin yararlanabileceği 2 tane bilgisayar odası, kütüphane ve kafeterya vardır.

Bournemounth, 10 kilometre kumsalıyla güvenli ve yaşaması çok kolay bir sahil ve üniversite şehridir. Şehir sessiz ve çekici olduğu kadar muhteşem bir gece hayatı olan ve şık alışveriş yapmak için harika bir yerdir. Londra’dan 105 dakika mesafede olup en yakın havaalanı London Heathrow havaalanıdır.

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com