Beet Language Centre Dil Okulu

Beet Language Centre Dil Okulu

  • Beet Language Centre Dil Okulu

Beet Language Centre, 1979’da kurulmuş ve o günden itibaren her geçen gün istikrarla büyüyen bir dil okuludur. Okulumuz bir aile okuludur; bu nedenden okula bu dostluk ve sıcaklık yansımıştır.

 

Beet’de sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık

Akademik İngilizce

Medya, Müzik, Film, İş ve Turizm İngilizcesi

Öğretmenler için Kurslar

 

Beet Language Centre, kaliteli İngilizce eğitiminden dolayı IALC ve TEN (The English Network) üyesi olmakla beraber, British Council ve English UK tarafından akredite edilmiştir. Öğretim dışında konaklama, yönetim ve çok kapsamlı sosyal program alanlarında da kalitesini sürdürmekte olan okulumuz farklı konaklama olanakları sunmaktadır. 20 – 40 arası farklı milletten gelen, genel yaş ortalamasının 18-25 olduğu ve %8’lik bir kısmın da 26-39 yaş aralığını oluşturduğu dil okulumuzda eğitim alan öğrencilerimizin minimum yaşı 16’dır.

 

40 yıla yakın tecrübesiyle ve etkili İngilizce dil programları ile İngilizce öğrenmek için ideal bir ortam yaratan Beet Language Centre’da 16 sınıf mevcuttur. Teknolojinin eğitime olan katkısını da en iyi şekilde değerlendiren okulumuzda 2 tane bilgisayar odası mevcut olup toplamda 34 bilgisayara sahiptir. Sınıflarda bulunan interaktif yazı tahtalarının yansıra bu bilgisayar odalarında öğrencilerin kendi başlarına çalışmalarına uygun yazılımlar mikrofon ve kulaklıklarla desteklenip öğrenim kalitesini en üst seviyede tutmak amaçlanmıştır. Öğretmenlerimiz gerekli gördüğünde bazı dersleri bu sınıflarda işlemektedir. Ayrıca okulumuzda bulunan kütüphanede 1000’in üzerinde kitap bulunup her seviyeden öğrenci için gerekli materyaller temin edilmiştir. Öğrenciler istedikleri kitabı alıp okuyabilir, kitapları indirimli satın alabilir ya da farklı eğitim kitaplarından faydalanabilirler.

 

Düşük yaşam harcamalarıyla bilinen Bournemouth, 10 kilometre kumsalıyla bir sahil şehridir. Sessiz ve etkileyici olduğu kadar gece hayatının da muhteşem olduğu şehir, alışveriş yapmak isteyenler için de birçok olanak sağlamaktadır. Sayısız aktiviteye ev sahipliği yapan şehir, Bournemouth University ile yoğun olarak öğrencilerin ve yerlilerin bulunduğu bir öğrenci şehridir. Londra’ya 2 saat ve İngiltere’nin en büyük havalimanı olan London Heathrow Airport’a 1 saat 45 dakika mesafede olması bu şehirde yaşayanlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button