Cambridge Academy of English

Cambridge Academy of English

  • Cambridge Academy of English

1975 yılında kurulmuş olan Cambridge Academy dil okulu her yıl 35 ayrı ülkeden öğrencilerin geldiği en kaliteli okullardan biri olup Cambridge’de Quality English onaylı tek okuldur. Ayrıca British Council, Business English UK, Young Learners UK gibi birçok kurum tarafından da akreditasyonunu almıştır.

Butik okul yapısı sayesinde 12 kişilik sınıflarda öğrencilere  bireysel ilgi verilmektedir. Okulumuzda tüm sınıflar en son teknoloji ile donatılmış olup, ücretsiz internet bağlantısı, kafe ve sosyal kulüp bulunmaktadır.

Cambridge Academy of English’de sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

IELTS,TOEFL sınav hazırlık kursları

Cambridge First, Cambridge Advanced, Cambridge Proficiency eğitimleri

 

Cambridge Academy dil okulu Hukuk İngilizcesi, Uluslararası Hukuk İngilizce sertifikası gibi farklı eğitimler almanızı da mümkün kılmaktadır. Ayrıca  çalışan kesim ve kariyer yapmak isteyen 25 yaş ve üzeri öğrencilere 6 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Okul, Mercedes Benz, Philips, Samsung gibi çok sayıda dünya devi firma çalışanlarına eğitim vermiştir. Güçlü bağları sayesinde University of St. Andrews  Foundation geçiş kursu ile eğitimine İngiliz üniversitesinde devam etmek isteyen ögrencilere İskoçya üniversitelerine geçiş imkanı sunmaktadır. Cambridge Academy of English’de ayrıca gençler ve çocuklar için yaz programlarıda mevcuttur.

Okulumuzun profesyonel aktivite ekibi öğrenciler için sayısız sosyal aktiviteler hazırlamaktadır. Londraya günlük geziler, Parise haftasonu gezileri, Cambridge içi geziler bunlardan bazılarıdır. Uluslararası partiler ve yemek geceleri, tenis, basketbol, popüler gece kulüpleri gibi çok keyifli ve çekici programlar öğrenciler  tarafından çok ilgi görmektedir.

 

Etiket: Cambridge Academy dil okulu

İstanbul Suadiye Office

Bağdat Caddesi
Yazanlar Sokak
Petek Apt. No: 17 D: 3
Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 372 60 62
Email: info@sohoedu.com