Cambridge Academy of English

Cambridge Academy of English

  • Cambridge Academy of English

1975 yılında kurulmuş olan Cambridge Academy dil okulu her yıl 35 ayrı ülkeden öğrencilerin geldiği en kaliteli okullardan biri olup Cambridge’de Quality English onaylı tek okuldur. Ayrıca British Council, Business English UK, Young Learners UK gibi birçok kurum tarafından da akreditasyon almıştır.

Butik okul yapısı sayesinde 12 kişilik sınıflarda öğrencilerle bireysel olarak ilgilenilmektedir. Okulumuzda tüm sınıflar en son teknoloji ile donatılmış olup, ücretsiz internet bağlantısı, kafe ve sosyal kulüp bulunmaktadır.  

Cambridge Academy of English’de Sunulan Eğitim Programları:

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Hukuk İngilizcesi

IELTS, TOEFL Hazırlık Kursları

Cambridge First, Cambridge Advanced, Cambridge Proficiency Eğitimleri

 

İngiltere’nin mimarisi ve üniversitesiyle ünlü şehri olan Cambridge’de konumlanmış olan okul; Genel İngilizce, yetişkinlere Hukuk İngilizcesi, Uluslararası Hukuk İngilizce sertifikası, farklı meslek gruplarına göre özel hazırlanmış İngilizce kursları ve gruplara özel İngilizce gibi farklı eğitimler vermektedir. Ayrıca  çalışan kesim ve kariyer yapmak isteyen 25 yaş ve üzeri öğrencilere 6 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Okul, Mercedes Benz, Philips, Samsung gibi çok sayıda dünya devi firma çalışanlarına eğitim vermiştir. Güçlü bağları sayesinde University of St. Andrews  Foundation geçiş kursu ile eğitimine İngiliz üniversitesinde devam etmek isteyen ögrencilere İskoçya üniversitelerine geçiş olanağı sunmaktadır. Cambridge Academy of English’de ayrıca gençler ve çocuklar için yaz programları da mevcuttur.

 

Okulumuzun profesyonel aktivite ekibi öğrenciler için sayısız sosyal aktiviteler hazırlamaktadır. Londra’ya günlük geziler, Paris’e hafta sonu gezileri, Cambridge içi geziler bunlardan bazılarıdır. Uluslararası partiler ve yemek geceleri, tenis, basketbol, popüler gece kulüpleri gibi çok keyifli ve ilgi çekici programlar öğrenciler  tarafından çok ilgi görmektedir.

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button