Bell Dil Okulları

Bell Dil Okulları

  • Bell Dil Okulları


Bell Dil Okulları

Bell Cambridge Dil Okulu

Tarihi dokusuyla ve görkemli mimari yapısıyla Cambridge, dünyaca ünlü üniversitelerin yer aldığı bir kültür merkezidir. % 20′nin üzerinde olan öğrenci nüfusu şehrin hareketliliğini sağlayan en önemli etkendir. Cam Nehri’nin çevrelediği Cambridge, Londra’ya 1 saat uzaklıktadır; bu sayede hafta sonlarını Londra’yı keşfetmek konusunda size sınırsız fırsatlar sunmaktadır. Bell Cambridge, bu eşsiz şehrin en kaliteli dil okulu olarak isim yapmıştır.

Bell Cambridge, 1955’te kurulmuş olup Cambridge’in en prestijli dil okuludur. Okulun yenilenmiş 30 sınıfı, büyük bir öğrenci çalışma merkezi, bilgisayar odaları, ücretsiz internet erişimi, açık havada yemek yenilebilen restoranı, ücretsiz üniversite danışma birimi ve açık hava spor olanakları vardır. İçinde tenis kortları ve futbol sahasının bulunduğu büyük ve muhteşem güzellikte bir bahçede yer alan okul, şehir merkezine de otobüsle kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

 

Bell London Dil Okulu

2000 yıl öncesine uzanan bir tarihe sahip olan Londra, 8 milyonun üstünde nüfusu ile dünyanın en yoğun başkentlerinden biri olmasının yanında geçmiş ve günümüzün hayat bulduğu bir şehirdir. Tarihi mirası, görkemli mimarisi ve zengin kültürü ile Londra şaşırtıcı bir şekilde bozulmadan devamlı dönüşüme uğrayan bir kent görünümündedir. Londra, yüksek oranlarda park ve yeşil alanlar içerir ve söz konusu gece hayatı olduğunda ise Londra’yı geçebilecek şehir çok azdır. Şehirde yüzlerce sinema, tiyatro, sanat galerisi, restoran, pub, gece kulübü, canlı müzik ve komedi programları ziyaretçilerini beklemektedir. Hava şartları ne olursa olsun Londra’da günün her saati yapılacak özel bir şey mutlaka bulunmaktadır. Bell London dil okulu bu eşsiz şehrin en iyi okullarından biridir.

Klasik Georgian yapısındaki binasıyla Bell London Dil Okulu, Bloomsbury’nin kalbinde en güzel bahçelerin içinde bulunur ve alışverişe doyabileceğiniz sayısız türde dükkanlara, tiyatrolara, British Museum ve Covent Garden’a yakındır. Bell London, ayrıca Regent’s Park ve Oxford Street’e oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır.

 

Bell okullarında sunulan eğitimler:

Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Çocuklar için Yaz Okulu, Üniversite Hazırlık (Foundation), A Levels, Master Hazırlık

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button