(CES) Centre of English Studies

(CES) Centre of English Studies

  • (CES) Centre of English Studies

CES

30 yılı aşkın süredir dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerine İngilizce öğreten CES Dil Okulları, English UK üyesi olup 2007 yılında ‘Star English Language School in Europe’ ödülü almıştır ve takip eden 5 yılda aralıksız olarak bu ödülü almaya aday olmuştur. CES öğretmenlerinin hepsi ya Trinty TESOL ya da Cambridge CELTA sertifikasına sahiptir. Sadece akademik bilgilerinin yanı sıra CES öğretmenleri dinamik ve pozitif tavırları ile İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirirler. CES Dil Okullarının hepsi British Council tarafından akredite olduğu gibi bir yandan da English UK üyesidir.

CES London

Londra’nın merkezine 20 dakika mesafede, şehrin kalabalığına ve stresine uzakta konumlanmış olan Wimbledon semtinde bulunan CES London’a otobüs, tren ve bisiklet ile rahat ulaşım sağlanabilir. Wimbledon’ın merkezinde olan okul, kafelere, alışveriş merkezlerine de yürüme mesafesindedir. Öğrencilerinin hem dil öğrenip hem de iyi vakit geçirmesini isteyen CES Dil Okulları, müzelere, sanat galerilerine geziler düzenler bunun yanı sıra karaoke geceleri, barbekü partileri ve tenis, futbol gibi birçok spor aktivitesi için organizasyonlar düzenlerler. Bunun dışında yıl boyunca Oxford, Cambridge ve Brighton şehirlerine de günübirlik geziler düzenlenir. Okulda Genel İngilizce, IELTS Hazırlık kursları, İş İngilizcesi, Birebir İngilizce gibi eğitimler sunulur.

CES Oxford

Dünyanın en eski ve ünlü üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Oxford şehrinin dokuz kilometre uzağında Wheatley adlı bir kasabada konumlanmış olan CES Oxford butik bir okuldur. Ortalama altı kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebileceğiniz bu okulda, ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar odası, kütüphane ve ortak bir öğrenci odası mevcuttur. Büyük bir bahçesi olan CES Oxford, aile yanında kalma ve yurt imkanları ile konaklamanıza çözümler üretir. Oxford’un merkezine 20 dakika uzaklıkta olması sayesinde şehir merkezine kolayca ulaşım sağlayabilir ve bir yandan da küçük bir kasabada kalmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. CES Oxford öğrencilerine IELTS Hazırlık, Genel ve Yoğun İngilizce gibi kurslar sağladığı gibi 50 yaş üstü öğrencilerine özel eğitimler de verir.

CES Edinburgh

İskoçya’nın orta çağ başkenti Edinburgh’un merkezinde konumlanmış olan CES Dil Okulu, birçok kafe, restoran ve turistik bölgelere yürüme mesafesindedir. Öğrenciler orta çağdan kalma eski şehir merkezini ve yeni Georgian şehir merkezini keşfedip bir yandan da İskoç kültürünü öğrenip deneyimleyebilirler. Ortalama 9 kişilik sınıflarda deneyimli öğretmenlerden İngilizce eğitimi alırken bir yandan da aile yanı konaklama ile derslerde öğrendiğiniz bilgileri pekiştirebilirsiniz. CES Edinburgh öğrencilerin kaynaşması için film geceleri, barbekü partileri ve pub gezileri gibi sosyal aktiviteler düzenler.

CES Worthing

Küçük bir sahil şehri olan Worthing güneşli iklimi ile öğrencilerine sıcak bir ortam sunduğu gibi Londra’ya da bir buçuk saatlik mesafededir. CES Worthing, büyük şehirlerin gürültüsünden kaçmak isteyen öğrencilere samimi ve sakin bir şehir deneyimi yaşatır. Ortalama 10 kişilik sınıflarda eğitim alabileceğiniz CES Worthing Dil Okulu, öğrencilerin kaynaşması için birçok sosyal aktivite hazırlar ve yıl boyunca günübirlik Portsmouth, London ve Winchester gezileri düzenler. Öğrenciler IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık,  Genel İngilizce gibi kurslara katılabilirler. CES Worthing, Worthing’teki Language Travel Magazine’in Star ödülünü alan tek okuldur.

CES Leeds

Georgian bir binada eğitim veren CES Leeds, şehrin kalbinde turistik lokasyonlara ve birçok kafe ile alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Leeds bir üniversite şehri olması dolayısıyla öğrencilerine hem gündüz hem de gece eğlenmek için birçok seçenek sunar. York, Scarborough, Knaresborough, Skipton Castle ve Whitbye günübirlik geziler düzenleyen okul öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmasına büyük önem verir. CES Leeds resmi IELTS test merkezidir ve öğrencilerine IELTS sınavına hazırlık kursları sunar.

CES Harrogate

Yorkshire Dales’in en güneyinde konumlanmış bir spa şehri olan Harrogate’te eğitim veren CES Dil Okulu, 2016 yılında EL Gazette tarafından Centre of Excellence seçilmiştir. Birçok restoran, kafe ve alışveriş mağazasına yürüme mesafesinde olan okulda sınıflar ortalama 6 kişiliktir. Harrogate kompakt bir şehir olması sebebiyle, öğrenciler tüm ihtiyaçlarını kısa mesafelerde giderebilirler. Öğrenciler için York ve Leeds gibi çevre şehirlere geziler düzenlenir. Bunun dışında ücretsiz Wi-Fi erişimi erişimi vardır ve öğrenciler yine ücretsiz olarak film gecesine ve öğleden sonra aktivitelerine katılabilirler. CES Harrogate, CES Leeds gibi resmi IELTS sınav merkezidir.

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button