Kaplan Dil Okulları

Kaplan Dil Okulları

  • Kaplan Dil Okulları


Kaplan Bath Dil Okulu

İngiltere’nin tarihi bir Roma şehri olan Bath’da İngilizce öğrenin! Bath kentinde bulunan Kaplan Bath dil okulu öğrencilerine, UNESCO’nun dünya mirası ünvanını verdiği bir şehirde yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır; Roma hamamları ile ün yapmış bu şehri keşfetme fırsatı sunar. Birleşik Krallık’ın en eski şehirlerinden biri olan Bath’da tarihi birçok bina bugün de varlıklarını sürdürüyor.

Canlı bir öğrenci nüfusuna sahip bu üniversite şehri, birçok kültürel aktivite sunar ve İngiltere’nin en çok ziyaretçi çeken ve en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Bath, günümüz ve tarihi bir araya getiren bir şehir merkezine sahiptir.

Bath’da neler yapabilirsin? Bir Romalı olduğunuzu hayal ederek, Roma hamamlarını dolaşabilirsin, milattan önce 700 yılında bulunan Bath Abbey çevresinde dolaşabilirsin, Bath’ın ödüllü restoranlarında yemek yiyebilirsin, geleneksel barlarda veya kafelerde rahatlayabilirsin, Pulteney köprüsünün fotoğrafını çekip Avon nehrinin kenarında gezebilirsin ve Royal Crescent’teki Georgian mimarisini görebilirsin. Kaplan Bath dil okulu şehir merkezinde bulunmaktadır ve huzur verici bahçesi sosyalleşmek ve rahatlamak için birebirdir.

 

Kaplan Bournemouth Dil Okulu

Avrupa’nın en popüler ve ödüller kazanmış deniz kenarı yerleşimlerine sahip bir şehir olan Bournemouth, yaz aylarındaki şovları, harika gece hayatı ve alışveriş yerleri ile turistlerin yıl boyunca ilgisini çekiyor. Kaplan Bournemouth dil okulu bu güzel şehrin kaliteli okullarından biridir ve Kaplan’ın İngiltere ve İrlanda’da ki en büyük okuludur.

Kaplan’ın Bournemouth’daki dil okulu öğrencilerine, harika bir sahil kasabasında yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. İngiltere’nin en iyi, Avrupa’nın ise 4. en iyi sahil yerleşimi seçilen şehir, İngiltere’nin diğer bölgelerinden daha iyi bir iklime sahiptir.

Kendini adamış aktivite koordinatörleri; zevkinize, bütçenize ve zamanınıza uygun, çok çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktiviteleri sunmak için günün her saati çalışmaktadır.

 

Kaplan Edinburgh Dil Okulu

Kaplan Edinburgh dil okulu, UNESCO tarafından koruma altında olan Georgian mimarisinde bir binada eğitim vermektedir. Okul, tümünde interaktif akıllı yazı tahta olan toplam 20 sınıfa sahiptir. Kaplan Edinburgh dil okulu, kütüphane, öğrenci ortak odası, kafe, ücretsiz wi-fi internet erişimi ve bilgisayar odası ile öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Okul şehrin ana alışveriş merkezi olan Princes Street’e 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kaplan Edinburgh, IELTS Hazırlıkta uzmanlaşmış bir dil okuludur.

 

Kaplan London Covent Garden

Kaplan London Covent Garden Dil Okulu 18. yüzyıldan kalma tarihi bir binada eğitim vermekte olup Londra’nın en önemli meydanlarından biri olan Covent Garden meydanına sadece yürüme mesafesinde bulunur. Çok kültürlü dokusu ile bilinen İngiltere’nin başkenti Londra, çok çeşitli kültür ve sanat aktivitesi ve turistlere yönelik özel etkinlikler sunmaktadır.

Kaplan’la Londra’da İngilizce öğrenirken, bu muhteşem şehri keşfedebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Dünyada çok az sayıda şehir, bu kadar çok yapılacak ve görülecek şey sunabilir.

Kaplan London Covent Garden İngiltere Dil Okulunda neler yapabilirsiniz? Covent Garden’da bulunan Piazza’ya gidip yemek yiyebilir ve alışveriş yapabilir, yakındaki British Museum’u ziyaret edebilir, cadde sanatçılarının performanslarını izleyebilir, okuldan ucuz bale ve opera bileti alabilir ve sanata doyabilirsin. Okul, Holborn metro istasyonuna 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

 

Kaplan London Leicester Square

Kaplan London Leicester Square Dil Okulu, Londra’nın merkezindeki modern binası ile İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer olup Londra, çok kültürlü yapısı ve eşsiz sosyal ve kültürel aktiviteleri ile bilinir.

Uluslararası öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri için harika bir yer olan Londra’da dünyanın dört bir tarafından gelen birçok kişiyle karşılaşabilirsiniz. Londra’da her zaman yapabileceğiniz bir şey vardır. Leicester Square metro istasyonu sadece 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup 25+ yaş grubu öğrenciler için ideal bir okuldur.

 

Kaplan Manchester Dil Okulu

Dünyanın en ünlü futbol takımına sahip Manchester kentinde Kaplan Manchester Dil Okulu ile İngilizce öğrenin ve bu çok kültürlü şehrin ve spor kültürünün tadını çıkarın.

Manchester, yakın çevresindeki büyüleyici kırsal kasabalar ve köylerin yanı sıra ziyaretçilerine eşsiz alışveriş, yemek ve gece hayatı fırsatları da sunuyor. Sadece bu kadar da değil: Manchester 90’ın üzerinde müzesi ve sanat galerisine sahip ve aynı zamanda 2 tane de dünya çapında ün yapmış takıma ev sahipliği yapıyor: Manchester United ve Manchester City.

Manchester, Avrupa’daki en büyük üniversite kampüslerinden birine sahiptir. Dört üniversitesinde bulunan 100,000’in üzerinde öğrenci şehrin ileri görüşlü, yaratıcı ve hareketli havasını korumasına yardımcı olmaktadır.

Neler yapabilirsin? Manchester United’ın bir maçını canlı olarak izleyin, antika, moda ve yemek kültürünüzü zenginleştirin, tarihi müzik mekanlarında çalan müzik gruplarını dinleyin, Royal Exchange tiyatrosunda dünya standartlarında bir performans izleyin, Manchester Eye’a binin ve şehri yukarıdan görün, Comedy Store’da eğlenceli bir gece geçirin, tarihi bar ve restoranlarda maç izleyin, partilere katılın. Manchester Piccadily tren istasyonu okula sadece 6 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup, son teknoloji yurt konaklaması ise  okula 15 dakika uzaklıktadır.

 

Kaplan Oxford Dil Okulu

Kaplan Oxford Dil Okulu ile sunduğu İngilizce kurslarından birine katılın ve İngilizce’yi dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden birinde öğrenin. İngiliz öğrenciler, çok zengin bir tarihe sahip bu şehirde 1096’dan beri okuyor ve bu nedenle şehir, geniş bir öğrenci topluluğuna sahiptir.

Oxford’daki okul ünlü Christ Church kolejine yakın bir konumda olup tarihi bir binada bulunan okul, şehir merkezine ise sadece 10 dakika mesafededir. Oxford’daki her yere uzaklık, yürüme ya da bisiklet mesafesindedir.

Kaplan Oxford İngiltere Dil Okulu, üniversite şehrinde eğlenceli bir öğrencilik hayatı geçirmek isteyenler için harika bir seçimdir. Londra’ya ve İngiltere’deki diğer farklı yerlere kolay ulaşım sağlayan bu tarihi şehrin bir parçası olabilirsiniz. Şehir merkezine 10 dakika mesafede bulunan okul, IELTS Hazırlık’ta uzmanlaşmıştır.

 

Kaplan Salisbury Dil Okulu  (sadece gruplar)

Kültürel zenginlik açısından önde gelen şehirlerden biri olan Salisbury, Birleşik Krallık’ın en eski arkeolojik ve kültür yapılarına kolay ulaşım sağlar. Kaplan Salisbury dil okulu, şehir merkezinde bulunur ve Salisbury katedrali başta olmak üzere diğer tarihi yapılara yakındır.

Salisbury’deki İngilizce kursları sessiz bir yaşam ve çalışma ortamı isteyen öğrenciler için idealdir. Burada Stonehenge’i ziyaret edebilirsiniz ve İngiltere’deki en yüksek katedralin çan kulesine çıkabilirsiniz.

Kaplan Salisbury İngiltere Dil Okulunda neler yapabilirsin? Yakın çevredeki Stonehenge’i ziyaret edin, yakında arkeolojik ve tarihi yapıları keşfedin, Salisbury’nin ilginç pazarını, tarihi güzellikteki sokaklarını ve yerel barlarını keşfedin, futbol veya rugby oynayın, balona binin ve şehre yukarıdan bakın, rehber eşliğinde bisikletle Salisbury turuna katılın, 18. yüzyıldan kalma bir bahçe olan Downton Moot’ta piknik yapın.

 

Kaplan Torquay Dil Okulu

Kaplan Torquay Dil Okulu, İngiltere’nin en güzel lokasyonlarından biri olan Devon’da bulunmaktadır. Marina ve yat kulüpleri ile ün yapmış olan Torquay aynı zamanda harika kumsallara sahiptir.

Kaplan Torquay’da İngilizce kurslarından birine katılarak, adanın en ünlü sahil kasabalarından birini keşfetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Okyanusa yakın olmak, güzel ve rahat bir şehirde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Torquay’ın sunacağı çok şey vardır.

Kaplan Torquay İngiltere Dil Okulu şehir merkezine sadece 5 dakika uzaklıktadır. Torquay, İngiltere’deki en güzel iklime sahip yerlerden biri olarak bilinir. Londra’da yağmur yağarken siz şortunuz ve terliklerinizle kumsalda olabilirsiniz.

Kaplan Torquay İngiltere Dil Okulunda Neler yapabilirsin? Sahilde gezinin ve sörf dersleri alın, açık yüzme havuzunda rahatlayın, Dartmoor Milli Parkı’na haftasonu gezisine gidin, derslerden sonra yerel dükkan ve restoranlara gidin, yerel yat klübünü ziyaret edin, Paignton hayvanat bahçesini gezin, akvaryumda penguenleri, yunus balıklarını ve köpek balıklarını görün. Okulda öğrencilerin yaz aylarında kullanabileceği yüzme havuzu bulunmaktadır.

 

Kaplan Cambridge Dil Okulu

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Cambridge’de İngilizce öğrenin! Cambridge’de King’s College ve Fitzwilliam Müzesini ziyaret edebilirsin, Cam nehrinde punting yapabilirsin ve Cambridge Market’da alışveriş yapabilirsin. Stephen Hawking, Sir Isaac Newton ve Sir Ian McKellen’ın eğitim aldığı şehrin akademik havasını alırsınız. Kaplan Cambridge okulu yaz aylarında barbekü yapılan güzel bir bahçeye sahiptir ve Akademik Yıl ve Akademik Sömestr öğrencilerine ücretsiz bisiklet kiralama sağlamaktadır.

 

Kaplan Liverpool Dil Okulu

Liverpool, modern ve canlı bir şehir olup, UNESCO dünya miras listesinde olan Albert Dock’a ev sahipliği yapmaktadır. Kaplan Liverpool okulu şehirde 25+ yaş grubuna özel eğitim veren tek dil okuludur. Bar ve restoranlarla çevrili olan Kaplan, okula 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan en yeni yurt olanaklarına sahiptir.

 

Kaplan İngiltere dil okullarında sunulan kurslar:

  • Genel İngilizce
  • Uzun Dönem İngilizce (Akademik Sömestr, Akademik Yıl)
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık
  • Cambridge Sınavlarına Hazırlık
  • Tatilde İngilizce

 

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button