Kings Education Dil Okulları

Kings Education Dil Okulları

  • Kings Education Dil Okulları


Kings Education Oxford

Kings Education Oxford dil okulu, tarihi ünlü Oxford şehrinin tam merkezindedir. Kings Oxford, biri şehir merkezinde diğeri şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta toplam iki kampüse sahiptir. Okul özellikle IELTS eğitimi alanında yüksek başarı oranlarıyla tanınır ve İngiltere’nin en büyük IELTS merkezlerinden biridir. Okul, otobüs garına 2 dakika, tren istasyonuna ise 5 dakika uzaklıktadır. Okulda tamamen yenilenmiş toplam 21 sınıf bulunmaktadır. Kings Colleges Oxford, ayrıca fizik laboratuarı ve sanat stüdyosuna sahiptir.

 

Kings Education Bournemouth

Kings Education Bournemouth dil okulu, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde olup etrafı yeşilliklerle kaplıdır. Okul İngiltere’nin en güzel sahil kasabalarından biri olan Bournemouth’un merkezinde bulunmaktadır. Bournemouth, Londra’ya yaklaşık 2 saat uzaklıktadır. Bournemouth, 7 mil uzunluğu olan harika bir kumsala sahiptir ve Kings Bournemouth okulu buraya 10 dakika yürüme mesafesindedir. Kings Bournemouth, 2 adet tarihi binadan oluşmakta olup çok güzel bir bahçe ve terasa aynı zamanda spor yapmak isteyen öğrenciler için basketbol/voleybol sahalarına sahiptir. Okulda her sınıfta interaktif akıllı yazı tahtaları bulunmaktadır ve okul kütüphane, öğrenci çalışma odaları ve ücretsiz internet erişimi olanaklarına sahiptir.

Kings Education London

London South Bank’te konumlanmış olan okul Londra’nın merkezine trenle 20 dakika uzaklıktadır. Kampüs şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta daha sakin bir yerdedir. Kampüsün içinde kütüphane, ücretsiz internet erişimi, sanat stüdyosu ve kafeterya bulunmaktadır. Her hafta birçok sosyal aktivite yapılan okulda, öğrencilerin birbirleriyle kaynaşması ve İngilizce’yi her alanda kullanmaları sağlanır. Başarılı öğretmen kadrosuyla eğitim veren okulun her sınıfında interaktif akıllı yazı tahtaları vardır.

Kings Education Brighton

Sahiliyle ünlü olan Brighton, bir üniversite şehri olması dolayısıyla birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olan Kings Education Dil Okulu, birçok ulustan gelen öğrenciye İngilizce eğitimi vermektedir.

Okul bünyesinde kütüphane, bilgisayar odası, ücretsiz internet erişimi, kafeterya ve yurt bulunmaktadır. Başarılı öğretmen kadrosuyla IELTS’e ağırlık veren okul, aynı zamanda birçok yakın şehre ve özellikle Londra’ya geziler düzenlemektedir.

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button