LSI London Hampstead

LSI London Hampstead

  • LSI London Hampstead

Keşfedilmeye müsait, cazibeli ve çekici bir yer olan Hampstead semti, yıllardır birçok ünlüye, yazara ve oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Burada Freud Müzesi’ni ve şair John Keats’in evini ziyaret edebilirsiniz. Yaklaşık 320 dönümlük kırsal alan Hampstead Parkı, okula sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir! Restoranlar, kafeler ve butiklerle çevrili olan, Londra’nın en büyük parkı Hampstead Heath’i de içeren ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi Londra’da öğrenmek için ideal yerlerden biridir. LSI London Hampstead Dil Okulu, şehir merkezinden 5 km uzakta olan bir yerleşim alanında bulunduğundan, öğrenciler yakında bulunan konaklama seçeneklerinin avantajlarını yaşar ve Londra’nın görülmeye değer meşhur yerlerine ulaşım çok kolaydır.

LSI London Hampstead Dil Okulu, ücretsiz internet erişimi, güzel bahçesi, dil laboratuarı, masa tenisi odası, öğrenci salonu ve işitsel-görsel çalışma kaynakları olan kütüphanesiyle geniş Victoria tarzı bir binada yer alır.

Londra’nın en gözde pazarlarından olan Camden Lock Market, yakın mesafede bulunmaktadır. Konaklamalar aile yanı veya yurt olmaktadır.

LSI London Hampstead’de sunulan kurslar:

Genel İngilizce Kursları, İş İngilizcesi, Uluslararası Okul Yılı, Kulüp 40+, Akademik İngilizce, TOEFL/TOEIC/IELTS/FCE/CPE/CAE ve Executive İngilizce, İngilizce ve Müzik, İngilizce ve Yeme İçme

LSI London Hampstead Dil Okulu Tanıtım Videosu

LSI London Hampstead Dil Okulu Harita Konumu


Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button